Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosult vagyunk-e valamilyen...

Jogosult vagyunk-e valamilyen segélyre abban az esetben ha én Gyed-en vagyok a párom pedig munkanélkülin van bejelentve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az önkormányzathoz bemész a szociális osztályra,és ott egy ügyintézőt megkérdezel.Sajnos kerületenként pofára is megy,a segély igy nem tudom.
2011. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van. Ha bemész vered az asztalt, üvöltözöl, őrjöngsz, megfélemlítesz, hőbörögsz tuti kapsz.

Ha becsületes vagy és tényleg rászorulsz akkor már kétséges.

Sose felejtem el, én bementem segélyért egy polskival, nem kaptunk mert az 1 főre jutó jovedelmünk 380 forintttal meghaladta azt amire adtak volna segélyt. Szóval nem voltunk rászorulók.

Ismerősm a 3 éves autójukkal ment be segélyért, ő kapott. Nyilván annyira rászorultak.

Szóval elég sz@r a rendszer.

2011. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!