Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami gond lehet hogy nincs...

Valami gond lehet hogy nincs meg még az AFP eredményem?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz a negyedik hete hogy voltam vérvételen. Pénteken már töltöm a 21. hetet. Valami gond lehet hogy ilyen későn jön meg?
2011. ápr. 9. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs össuefüggés az eredmény és a megjövetel között. Amúgy nincs amiért aggódj az afp már egy elavult vizsgálat, sok helyen nem is végzik.
2011. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem telefonálj rájuk.

A húgom 3 hét után telefonált, és kiderült, hogy elfelejtették:) Sűrűn kértek elnézést, ott volt az eredménye az asztalon:)

2011. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem értesítenek az eredményről, csak az orvosom hozza el mindig a leleteimet a klinikáról. Telefonálj rá és kérdezd meg megkapta-e!
2011. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy ha gond van a babával akkor hamar leküldik, ha pedig nincs semmi baj, akkor akár 3-4 hét is lehet.

Pont most olvastam egyébként az egyik kérdésnél.

2011. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, hát nekem négy hét alatt sem sikerült megkapnom, csak telefonon árulták el... Alacsony volt. Persze, ezzel nem idegesíteni akarlak. Nekem előtte mondta a dokim - még vérvétel előtt -, hogy fiatalabb a Babám 16 hetesnél, de a kórházi uh miatt - ami idősebbnek hozza ki - annak az időpontjához kell tartani magunkat, és ne idegeskedjek, ha alacsony lenne, és egyébként is, szerinte is elavult vizsgálat az afp. Ezt csak azért írom, mert szerintem sem érdemes aggódnod emiatt, a lényeg úgyis a genetikai uh, ha ott minden ok, akkor az afp tök mindegy.
2011. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekünk itt a védőnőhöz megy minden véreredmény. Már gondoltam rá hogy felhívom őket,mert itt mindenki megkapta 2 max 3 hétre,csak én nem. És gondolom nem hülyeségből találták ki hogy a 18-19 héten kell ultrahangra menni... :( Nekem meg már a 22 hetes ultrahangra kellene "készülődnöm" és még a 18 hetesről sincs semmim... :(:(:(
2011. ápr. 10. 06:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is sokára lett meg. Mi bementünk ahol levették a vért, és mondták hogy már legalább egy hete elküldték. De mivel én már akkor 19 hetes voltam, mondtam nekik, hogy ha tudják irják le nekem papirra az eredményeket. Le is irták, és azzal mentem vizsgálatra. De pár napra rá meg is érkezett az eredmény. De muszáj voltam menni, tudni akartam hogy minden rendben van e, mert sok idő el telt 12 hetes vizsgálat után. Amúgy én úgy tudom, hogy ha sokára küldik ki, az azt jelenti hogy minden eredmény jó. Sokan mondják ezt.
2011. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma utána telefonáltunk,és az eredményem elkallódot,így a védőnőm felírta egy lapra és azzal megyek uh-ra. Nagyon szuper!
2011. ápr. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!