Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdte valaki közületek 130...

Kezdte valaki közületek 130 kg-mal a terhességét?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 108kg kezdtem.Most a 17 hétben 114kg vagyok.Ez a 3.terhességem.Az elsőnél 95-ről indultam és 17 kg jött fel,a másodiknál 98-ról és 10kg lett a végeredmény.Nem tudom most mi lesz de ugyis lemegy a szülés után.Nem volt semmi komplikációm egyik terhességemnél sem attól függetlenül hogy ilyen molett vagyok.
2009. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

en 120 kilósan gondolkoztam el a babadolgon eloszor.

le akartam fogyni 70 kilóra legalabb, hogy ne legyen gond, de 80 kilónal "becsuszott" a baba.

hiztam egy csomot (20 kilo korul), ugyhogy szoptatas utan megint kemeny dieta+ mozgas.

szerencsére minden szep, minden jó, remelem holnaputan a szülés is könnyű lesz.


de hogy a kerdesedre is valaszoljak, a fórumon van egy két súlyosabb kismama itt, akiknek semmi gondjuk nincs / nem volt, volt már hasonló kérdés.

2009. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 125 kg-mal kezdtem a terhességet. 13 kg-ot híztam. Szülés után 2 héttel 124 kg voltam.
2009. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 135kg-val kezdtem a terhességet. 15kg híztam. A leleteim rendbe vannak. Most 38 hetes vagyok nagyon izgulok a szülés miatt de bizom benne rendben lesz minden és egészséges lesz a babám. A védőnő nagyon sokat bántott a súlyom miatt most azzal riogat császáros leszek az orvosom egy szót sem szólt és a védőnő véleményétől kiakadt! Azt mondta a kövér kismamák is meg tudják szülni a babájukat! Ezek szerint van tapasztalata kövér kismamákkal.

2009. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajjaj, a védőnők nagyon tudnak riogatni /mindamellett, h sok hasznos tanácsot is adnak/, szval ne keseredj el. Az én barátnőim között volt kb. 130kg-os és 70 kg-os is /szülés előtt/ és mindkettőnek össz-vissz 3 óra alatt meglett a baba. Én egyik szülésemnél 82, másiknál 92kg voltam és több mint fél napig vajúdtam. Engem is szekált a súlyom miatt a védőnő, de semmi komplikáció nem volt sem terhesség sem szülés alatt.
2009. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre, hogy a védőnők nagyon nem kedvelik a molett kismamákat. Már előre félek ha mennem kell hozzá:(
2009. márc. 1. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kérdezném tőletek,hogy hogyan alakult a poci formátok?Nekem picit lelógós hasam van és kiváncsi vagyok hogyan fog nőni majd.

Én is 135kg vagyok és 5és fél hetes.

2009. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én szivesen küldök neked képet magamról, 7 ill. 9 hónapos terhes koromból, ha érdekel. 3. válaszoló vagyok(125 kg)
2009. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Annak nagyon örülnék,ha kapnék képet az emailomra.

Mert senki nem tudta még megmondani konkrétan. És képet se találok sehol...Köszönöm előre is.

5heteske...:)

2009. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Küldtem e-mailt:)
2009. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!