Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelytabletta...

Utrogestan hüvelytabletta felhelyezésétől lehet fertőzést kapni?

Figyelt kérdés
Egy hete kell használnom, 3x3-at, de az elmúlt két napban egyre erősebben érzem, hogy viszketek a hüvely környékén és mintha kicsit fájna, amikor pisilek. Elkaphattam valami gombát? Pedig nagyon alaposan mosok kezet előtte! Vagy csak a tabletta vivőanyagai oldódnak ki és az csípte ki a hüvelybemenetem?
2009. márc. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellet használnom de nekem semmi kellemetlenséget nem okozott,felhelyezés előtt nagyon alaposan mostam kezet.Lehet,hogy vmit összeszedtél.
2009. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos én is ettől tartok...
2009. márc. 2. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem okozott semmi ilyen gondot az utrogestan.

Dokit megkérdezted már?

Mert lehet hogy olyan nagy dózisban kapod, hogy a helyileg ható hormonok okozzák.

2009. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap délután felhívtam az orvosom (sajnos pont a héten van szabadságon, ezért csak így tudtam elérni) és azt mondta, ez biztos gomba! :-(( Használjak Canesten krémet, és térjek át a szájon át szedhető tablettára. Viszont attól olyan rosszul voltam, mikor először azt próbáltam, hogy majdnem elájultam... És akkor még csak 2-esével kellett használnom. De azt mondta, próbáljam meg. Ja, és amikor szájon át szedtem, sajnos el is ment a baba. Persze nem tudom, van-e összefüggés.

2009. márc. 3. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!