Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-hetes múltam! Véleményeket...

24-hetes múltam! Véleményeket szeretnék! Alapjáraton egy elég ideges természet vagyok! Ugye a babához lesz türelmem? Volt, vagy van valaki így?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsitkéső ezen gondolkodni, nem? bizz magadban és nem lesz gond! a baba meg fogja érezni ha sokat idegeskedsz és ő is folyton nyügi lesz.
2009. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőm is ilyen türelmetlen tipus.Mikor megszületett a kisfia,azt sem kimélte.Vannak jobb napok,mikor kicsit türelmesebb vele,de leginkább nem.Hozzáteszem nagyon szereti.Ő ezért nem akar másik gyereket.
2009. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én pillanatok alatt elvesztem a türelmem bármin és akkor rendesen tudok tombolni de ha a kutyámról van szó akkor aztán a türelmem végtelen 34 hetes vagyok és cseppet se aggódok hogy a babához nem lesz türelmem hiszen az én drágámért mindent....

2009. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig el kell szamolnod 10-ig, vagy esetleg tovabb is, hogy ne huzd fel magadat majd. Nem fog megvaltoztatni a baba. A baba, a kisgyerek inkabb sokszor a legbekesebb anyat is kihozza a sodrabol, ez az igazsag.

Jarjal el esetleg most a terhesseged alatt valamilyen tanfolyamra, mert nem lesz jo, ha egyfolytaban ideges leszel!

2009. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elég hirtelen, türelmetlen emberke vagyok( voltam).Én is azt hittem, hogy nem lesz türelmem a lányomhoz, de van!!!Olyan mintha egy másik dimenzióban élnék. 10 hónapos a kicsikém, de egyszerűen imádom, hogy van!!Imádok vele lenni, ha sír, ha fáj valami, ha nyűgös ha örül, ha alszik... szóval mindig:)

Remélem, nem fogok nagyon(vissza) változni, szeretném, ha ez a türelem megmaradna:)

Hidd el, a babával minden megváltozik majd:)

Boldog babavárást és babázást:):)

2009. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!