Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám kb 3kg-os, és a...

A babám kb 3kg-os, és a terhességem alatt 16kg-ot szedtem fel. (80-96-ra) mennyi súly megy le a szüléssel ha vizesedtem is közben+baba+víz+lepény. Stb. meg minden ilyesmi? Kb mennyit adnak le ilyenkor a kismamák (anyukák)?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vizesedtem, felszedtem majdnem egy 20-ast, 3,8kg volt a babám. Nem tudom, mennyi ment le pontosan a szüléskor, mert nem mértem, de 1 hónappal szülés után egyetlen gramm felesleg se volt rajtam. A felszedett kilók kb. fele lement a szülés utáni néhány napon belül, mert a víz is azonnal ürült kifelé.
2009. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7 hónapja szültem, én is 16 kg-t szedtem fel és nagyon vizes voltam. A szülés alatt 11 kg-t adtam le és a kórházi 3 nap alatt még 3-at. De ez egyénenként változó, kb 8-10 kg ami lemegy abban a gyönyörű pár órában. Szerintem nem híztál sokat biztos könnyen le megy majd! A babád gondoskodik róla!:) Könnyű szülést, jó babázást!:)

2009. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem híztál sokat. Én vizesedés nélkül híztam 22 kilót. Mikor megmértem magam a kórházban akkor 4.5 kilóval voltam csak kevesebb, ebből 3460 gramm volt a baba. Most 3 hónapos, még van rajtam 9 kiló. Neked biztos több megy le, mert a víz is sokat nyom.
2009. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 83mal kezdtem és 96tal mentem szülni 4 hete. Kislányom 3,4 kgmal született, én nem voltam vizes. Jelenleg 84 kg vagyok, szoptatok, úgyhogy eszek is rendesen. Szerintem nem marad rajtad sem sok :)
2009. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 8 kilót szedtem fel,a babám 3 kilósan született,és a kórházból hazaérve,minusz 1 kilóval könnyebb voltam,mint előtte.Rajtam is volt víz,de le is ment 2 nap múlva.
2009. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!