Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
Az első kisfiamnál Avent kézi mellszívót használtam, de mondanom sem kell, semmit nem ért. 3hónapos koráig tudtam szoptatni. Most elektromos mellszívót majd venni, csak nem tudom, hogy melyik igazán jó?!
2011. ápr. 12. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Medela bevált.
2011. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia

HÁT AZ AVENT KÉZI MELLSZÍVÓ TÉNYLEG SEMMIT SE ÉR..

de az elekromos sem 2 nap után beadta az unalmast

esküszöm kézzel 2 perc alatt lefejtem a tejemet

mindkét mellemből pedig jó tele volt mindkettő.

1 éve szültem.

2011. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Medele volt.Nagyon szerettem,mivel az én babám nem szopott állandóan fejtem.1 éves volt amikor leálltam a fejéssel,tökéletesen működött a gép végig.

[link]

2011. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, hogy én is a Medelát fogom kipróbálni. Arról már mástól is hallottam, hogy egész jó, bár a barátnőm nem ezt a mini változatot használta, hanem a kórházit, amit Pestről lehet bérelni, havi 10ezer-ért, az pedig nekünk nem fér bele! Pláne, hogy debreceniek vagyunk és nem szállítják házhoz...

De akkor remélem, hogy ez a mini be fog jönni!

Esetleg erről mi a véleményetek, ismeri valaki?:

[link]

2011. ápr. 13. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az elektromos medelát használtam,ömlött a tejem.

Műlt hét pénteken befejeztem az anyatejleadást,mert már a kisfiam 16.hónapba lépett.Havi szinten még mindig elvittek 25-30 litert.Már apasztógyógyszert szedek!!!!!

2011. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Én is ezen vacilálok,de a kórházi mellett döntöttem,csak az a baj,hogy nem tudom hol lehet bérelni.Tudnál segíteni esetleg??köszi!
2011. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtt válaszoló. Borzasztóan irigy vagyok!!!! :)) Annyira jó ilyet hallani! Tényleg gratulálok!

Kedves utolsó, ma beszélek a barátnőmmel és aztán írok neked mindenképpen! Jó? Valószínűleg telefonszámot fog adni. Délután vagy legkésőbb holnap küldöm neked!

Nagyon köszönöm a válaszokat!! Azt hiszem én is a medelánál fogok maradni, mostmár eldöntöttem!

2011. ápr. 14. 06:45
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Itt megtaláljátok a bérlési központok elérhetőségeit:

[link]

Ha egyik sincs közel akkor szerintem kérdezz rá a forgalmazónál hogy hol van a legközelebbi, mert nem biztos, hogy a honlapon minden adat naprakész.

2011. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!