Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok....

37 hetes kismama vagyok. Hypertoniával kezeltek eddig, és most a laborban ++ - os fehérjét találtak. Lehetek ettől toxémiás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szis!


Szóltál a dokidnak?Igen lehet toxémia nekem mikor fehérje volt a vizeletembe akkor már nem vitte le a vérnyomásom a gyógyszer.Meg nagyon vizesedtem is.

Most én is 37 hetes vagyok a második babóval de eddig nem volt fehérje a vizeletembe és még a vérnyomásom is jó gyógyszer mellett.

2011. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már szinte maga a toxémia!!!:(Engem azonnal császároztak...dokival beszélj azonnal,amint tudsz,mert jó lenne egy áramlás UH.
2011. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia! Beszéltem vele, azt mondta holnap hajnalban találkozunk a klinikán, semmi mást nem mondott.


Miből lehet eldönteni ez toxémia avagy sem?

2011. ápr. 12. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Vizesedsz is???


Mert a magas vérnyomás,vizesedés,fehérje a vizeletben szinte biztos ,hogy toxémia!!!DE semmi baj,mert már 37 hetes vagy,a babád érett,hogy megérkezzen hozzád!!!Jobb neki már kint ,mint bent!!!Szép szülést...

2011. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen vizesedek is egy ideje.Én nem tudom eldönteni, mikortól mondhatjuk ez toxémia avagy sem.

Holnap reggel megyek be a klinikára.Ott csak megmondják miről van szó.

Nagyon magas a fehérvérsejt számom 185, és a legmagasabb normál érték 6 .

2011. ápr. 12. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs fehérje a vizeletemben, de magas a vérnyomásom és vizesedek. Ma kell visszamennem, azt mondta a dokim, ha nem megy le a vérnyomásom, akkor inkább beindítja a szülést, a babának jobb kint mint bent, amúgy ő már érett baba, nem lesz semmi baja.

38+3 kismami

2011. ápr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,ez sajnos már a Toxémia. Én kettőn vagyok túl,remélem most kihagy a 3. babával,34 hetes vagyok.Vizesedek... a vérnyomásom alapból magas,gyógyszert szedek rá régóta. Fehérjém még nincs,hála az égnek!

Sok egészséget kívánok Nektek!!!!!!!! Lehet ezóta már túl vagy a császáron!

Majd írj,hogy hogyan alakult a helyzet.

2011. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem fogjátok elhinni, amit irok.

ma csináltak kontroll vizelet vizsgálatot, és abban sem fehérje sem fehér vérsejt nem volt.Pedig a hétfői laboromban volt mind a kettő.


Most akkor mi van?Volt igy más is ezzel?


Ma megvizsgált a soki, annyit mondott, a külső méhszájam teljesen nyitott.

2011. ápr. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!