Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 26 hetesen van a teljes...

25 26 hetesen van a teljes vérkép vagy a cukor terheléssel együtt csinálják? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam a cukor terheléses beutalóért azt gondoltam akkor megkapom a teljes vérképre is a beutalót ha már ott vagyok de nem így lett. A védőnő szerint arra rá érek 25 26 hetesen menni. Akkor most újból mehetek beutalóért a vérvizsgálat miatt? vvt süllyedés ogtt haemoglobin haematologiai vérkép protrombin meghatározás ezek vannak a beutalóra írva. Ez mint a vércukor mérés miatt kell? Bocsi hogy értetlenkedek de első baba és most kicsit össze zavarodtam.
2011. ápr. 13. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

De csak kérni kell


én kértem és annyit írtak a papírra hogy teljes labor + 120 perces vércukor.


bementem megszúrtak az akku check-kel aztán a teljes vérképhez vették le a vért és rá két órára már csak 1 kémcsővel vesznek ilyenkor.


szóval kérd hogy csinálják igy.

2011. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ogtt ... a terheléses vércukor vizsgálat rövidítése ..


Orális

glükoz

terheléses

tesz


első voltam.

2011. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy kérni kell azt hittem hogy tudják mikor mire kell a beutaló és hogy lesz egy ilyen teljes vérkép. Akkor most mehetek újra beutalóért mert nekem nincs a teljes vérkép a mostani beutalómra írva.
2011. ápr. 13. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

"haematologiai vérkép"


szerintem ez az ... de inkább kérdezd meg ne szúrjanak kétszer.

2011. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megcsinálták egyszerre. Először levettek 4 ampulla vért utána meg kellett inni azt a lötyit. Utána pedig még kétszer vettek vért egy egy óra múlva. Megkérdeztem hogy ebbe benne van a teljes vérkép is azt mondták igen.
2011. ápr. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!