Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok e a babát a...

Megtartanátok e a babát a kiegészítésben leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Igazából én egy olyan kérdést tennék fel amire talán már válaszoltam magamnak csak a kiváncsiság hajtot, hogy megkérdezzem.Én egy kétgyermekes anyuka vagyok.Teljesen jó párkapcsolattal,átlagos anyagiakkal.Az egyik fiam 27 a másik 6 hónapos és valahogy isteni csoda folytán besikeredett egy harmadik baba!Most kb. 5 hetes.

A férjem eléggé fél tőle, mert nem egyszerű a két fiúval sem az életünk, hát még hárommal!!

Sok segítségem nincsen de eddig se volt.

Ha van valaki hasonló szituban, megosztaná velem!!?


2011. ápr. 13. 13:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az első ijedtség után, azonnal nyugtáznám, hogy 3 gyermekes édesanya leszek, igen, mindenképp megtartanám!:)

sok boldogságot!

2011. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Teljesen igaza van annak aki a kérdést feltette!

Felelőtlennek is érzem magam emiatt ezért is írtam,hogy én már eldöntöttem megamban.

Amúgy védekeztünk, eddig

bevált a dolog.Azért írtam ,hogy számomra ez most az isteni csodával egyenlő!

2011. ápr. 13. 14:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hogyan védekeztetek?
2011. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igaza van a kérdés feltevőjének!

Felelőtlennek is érzzük magunkat, de ezért írtam, hogy én már eldöntöttem ezt magamban.

Amúgy védekeztünk mint eddig is.Azért írtam, hogy számomra ez most isteni csoda.

2011. ápr. 13. 14:33
 15/20 anonim ***** válasza:

Én még megszakításos védekezés mellett sem estem teherbe a 8 év alatt! :S


De akkor valamit csak nem csináltatok jól, ha teherbe estél.


De tartsd meg, elfér három is.

2011. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az én fiaim is ennyi idősek..

Ha nálunk lenne hasonló szitu mi megtartanánk.

2011. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4 kicsi gyermekem van (6, 4 és fél, 2 és fél éves, 10 hónapos), és 12 hetes terhes vagyok az ötödikkel, aki úgy fogant meg, hogy óvszerrel védekeztünk, szoptattam, hormonproblémám volt és méhnyakgyulladásom. Elméletileg lehetetlen volt, mégis megfogant. Nekünk egy pillanatig nem volt kérdés, megtartsuk-e! Pedig hidd el, négy kicsivel sem egyszerű az élet!

És egyébként a harmadik gyerek lendít a legtöbbet a családon, onnantól nagycsaládosok lesztek, ami számtalan előnnyel jár a két gyerekhez képest!

Szóval a kérdésedre a válaszom: egyértelmű IGEN!

2011. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Megtartanám! 2hónapja a 12.heti uh.-n derült ki, hogy már nem dobogott a babánk szive...Missed ab lett a vége. Önszántamból soha nem tennék ilyet. Minden gyermek egy CSODA! Tartsd meg!
2011. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm minden hozzászólónak a válaszokat!Igazán jó érzés, hogy ilyen sok támogató jó szót és tanácsot kaptam!

Mi is megszakítással védekeztünk mindig is, eddig kétszer nem, abból lett a két kis pasim.-persze tervezetten.-

most is így tettünk, bejött az a kis százalék esély ....de hát ha így kell lennie akkor lesz egy harmadik is:)))

És le a kalappal az 5 gyermekes anyuka elött!

Én már a 3-tól előre rettegek..:)

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!!!

És mégegyszer köszi mindenkinek!

2011. ápr. 13. 21:45
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne rettegj, jó lesz biztosan! Jól döntöttél! Sok sikert kívánok: a lassan 5 gyerekes anyuka
2011. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!