Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelősök! Most komolyan...

Sumergo kérdése:

Tippelősök! Most komolyan kell ez?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki, amit írok. Minden kismama nagyon szép és cuki. Nincs ember, akinek ne tetszene a gömbölyödő pocak. Az is igaz, hogy nagyon boldog az, aki babát vár. (Én is babát várok, de soha nem mutogatnám a pocimat idegeneknek. Ez a családra tartozik, senki másra.) De mi értelme ennek, hogy vadidegen embereknek mutogatjuk a pocinkat, és azt várjuk, amit úgyis írni fognak: szép poci, csini vagy stb.. De tényleg, kritika helyett az érdekelne, hogy ez miért jó? Semmi információtartalma nincs a "válaszoknak", hiszen az tudja a legjobban, aki feltette a "kérdést".
2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mondjuk nincs nagy bajom vele, átugrom a kérdést, de egyet értek, én sem tettem ki és tenném ki a pocakom a világhálóra.
2011. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
53%

szerintem csak unatkozásból csinálja ezt pár ember:) ,de ha van ideje akkor csak nyugodtan,engem egyáltalán nem zavar:D

Tényleg a családra vonatkozik inkább,de úgy látszik,hogy ez valakit nem nagyon zavar:p El kell fogadni és kész:D

Ja és nem szoktam tippelgetni:D

2011. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Engem a magamutogatás mellett azért zavar, mert ha pár napig nem tudom megnézni ezt a témakört, akkor több oldalt kell végignéznem, hátha találok vmi érdekeset, mert sok ilyen kérdés -szerintem- feleslegesen foglalja a helyet.
2011. ápr. 13. 16:17
 4/52 anonim ***** válasza:
53%

én se mutogatnám ..távol áll tőlem minden szempontból.

pedig nem híztam de szerintem se tartozik senkire sőt a családomra se eröltetem. aki kiváncsi az úgyis szól.


ettől nem vetem meg azt aki kiváncsi de nem az én stílusom. viszont nem is bánt.

2011. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
77%

16.17-es v.


annyi jutott még az eszembe hogy talán úgylenne sokkal több értelme ha a kismama nem tudná a nemét és egyesek megtippelnék aztán amikor megszületett a baba megírná.

de ez inkább forumozáshoz való ehhez itt túl gyorsan megy az élet és túl sok a kérdés.

2011. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
34%
Már vártam egy ilyen kérdést. Ha gondod van vele nem kell vele foglalkozni,tovább kell lapozni. Ennyi!
2011. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna, leírtam, hogy pont az a gondom, hogy sokat kell az ilyen értelmetlen "kérdések" miatt lapozni. Mert ezeknek aztán tényleg semmi értelme. Még azzal is szívesebben foglalkozom, aki tényleg tudatlan, mert ez az oldal arra való. De nem erre.
2011. ápr. 13. 16:27
 8/52 A kérdező kommentje:
Azért az minden estre érdekes, hogy senki nem tudja megmagyarázni azt, amit kérdeztem: MIÉRT JÓ?
2011. ápr. 13. 16:28
 9/52 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy engem is idegesít néha, hogy olyan sok a "fölösleges" kérdés, hogy egy nap megtelik vagy 4 oldal, és ezért sokszor a fontos kérdések elkallódnak....Most mondhatjátok, hogy valakinek fontos ez a tippelősdi, de szerintem nem annyira lényeges, és tényleg sok olyan kérdésre akadok rá a 4.-5. oldalon ami értelmes, de nem érkezett rá válasz valószínüleg, mert túl gyorsan jött sok másik.
2011. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

megint első:Mert nem jó, nincs értelme...lehet kéne egy plusz témakör is, aminek ez lenne a neve:tippelős plusz mikor jön a gyes/gyed/családi?:)


ja és külön lehetne egy babakocsis meg hozzátáplálos téma is szerintem...

2011. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!