Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelősök! Most komolyan...

Sumergo kérdése:

Tippelősök! Most komolyan kell ez?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki, amit írok. Minden kismama nagyon szép és cuki. Nincs ember, akinek ne tetszene a gömbölyödő pocak. Az is igaz, hogy nagyon boldog az, aki babát vár. (Én is babát várok, de soha nem mutogatnám a pocimat idegeneknek. Ez a családra tartozik, senki másra.) De mi értelme ennek, hogy vadidegen embereknek mutogatjuk a pocinkat, és azt várjuk, amit úgyis írni fognak: szép poci, csini vagy stb.. De tényleg, kritika helyett az érdekelne, hogy ez miért jó? Semmi információtartalma nincs a "válaszoknak", hiszen az tudja a legjobban, aki feltette a "kérdést".
2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor szerintem részemről is lezárhatjuk a vitát, tényleg semmi értelme egymást piszkálni.Te úgy látod, én meg így.De a vicc az egészben, hogy én sem töltenék fel soha ide képet, nem is szoktam rájuk "válaszolni" tehát tippelni, csak engem nem is zavar, felőlem elfér mint a többi kérdés.Egyszerűen szúrta a szemem a hozzáállásod, és valóban a kommentjeidből nagyképűnek ítéltelek.De akkor a vita lezárása alkalmából elnézést kérek, nem ismerhetlek.És még annyit hogy igen ritkán szoktam belemenni vitákba, ritkán szoktam kérdezni, válaszolni többet szoktam, évek óta itt vagyok ezen az oldalon, szeretem olvasgatni.De bántja a szemem a sok "kötekedés", a nagyképűség meg távol áll tőlem.

De a "kérdésed" óta mintha kevesebb lenne a pocakos "kérdés".

2011. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Minden anyuka kíváncsi arra, hogy mások szerint jól növekszik-e a pocakja, és minden anyuka szereti a pocakját összehasonlítani a többi anyuka pocakjával. Ebben nincsen semmi megbotránkoztató.
2011. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!