Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelősök! Most komolyan...

Sumergo kérdése:

Tippelősök! Most komolyan kell ez?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki, amit írok. Minden kismama nagyon szép és cuki. Nincs ember, akinek ne tetszene a gömbölyödő pocak. Az is igaz, hogy nagyon boldog az, aki babát vár. (Én is babát várok, de soha nem mutogatnám a pocimat idegeneknek. Ez a családra tartozik, senki másra.) De mi értelme ennek, hogy vadidegen embereknek mutogatjuk a pocinkat, és azt várjuk, amit úgyis írni fognak: szép poci, csini vagy stb.. De tényleg, kritika helyett az érdekelne, hogy ez miért jó? Semmi információtartalma nincs a "válaszoknak", hiszen az tudja a legjobban, aki feltette a "kérdést".
2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
90%
Na leírom, hogyan jártam ma! Csak azért, mert lehet, sok ilyen kérdés ebből indulhat ki. Elmentem tanácsadásra és az egyik ismerős kismama megjegyezte, milyen pici hasam van, de rendesen el volt hűlve (23 hetes vagyok). Aztán mentem egy óra múlva a nagyért az iskolába, ott meg egy másik anyuka érdeklődött kedvesen, hogy mikorra várjuk a kicsit. Ő meg azt mondta Jézusom, csak augusztusra? Azt hittem tavaszra, vagy nyár elejére, akkora hasad van. Pl ilyenkor nekem is megfordul a fejemben, vajon ha feltennék egy képet mások mekkorának saccolnák a terhességemet. Persze csak kíváncsiságból, mert tudom, hogy a másikkal is kisebb hasam volt mint másoknak. De ez a két beszólás ma nekem is érdekes volt. Talán mások is ilyen okból teszik fel a pocakos képüket. Nem lehet?
2011. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
53%
Na igen, szerintem is sokan vannak, vagyunk akik kivancsiak hogy nagy vagy az atlagosnal kisebb a pocink.. en nem tettem kepet fel, nem kerdeztem ilyent de volt mar eset hogy tippeltem en is. Oszinten bevallom en nagyon szeretem nezni mas pocakjat hogy hany honaposan mekkora, az enyemnel mennyire eltero vagy mekkora lessz majd kb nekem is xy hetben. Sok olyan kerdes van ami minket nem erint vagy nem erdekel es nem hiszem hogy ilyen jellegu kerdes tenyleg olyan sok lenne. Tul kell lepni rajta ha nem tetszik, en is ezt teszem ha nem nekem valo kerdes van.Most en is irogassak be mindnekinek hogy miert tesz olyan kerdest mert nekem epp nem tetszik? Lathatod sokaknak meg igen. Pl ez a kerdes is ugymond egy hasonlo kerdes.
2011. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, miért jó, és nem is válaszolok az ilyen kérdésekre. Főleg a "milyen nemű?" kérdés abszurd számomra. És azt sem értem, miért válaszolnak ilyen sokan rá... De valószínűleg tényleg unaloműzés ez a játék. Sok kismama unatkozik...
2011. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
53%

Azért jó mert sokak szeretik nézegetni a pocakokat mint pl én is..szeretnek megnézni hasonló korú pocakokat mert nagyon szélsőséges különbségek vannak.

Nem a mi hibánk h nincs külön kategória ennek, de ez van...el kell fogadni hogy sokan szeretik!!!!



Ez egy játék és akinek nem tetszik az ne játsszon..legyen okos és lépjen túl a kérdésen :))

2011. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
53%
ja és még annyi hogy ez nem kérdés inkább játék a többiek felé nem értem miért zavar ez ?? :)))
2011. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is az egyetlen probléma ezzel, és sok más hasonló kérdéssel, hogy mikor felteszel egy érdekes kérdést, kapsz rá vagy 2 választ, mert aztán már az 5. oldalon van a tiéd.


de ez nem csak a tippelősökre vonatkozik szerintem. Ilyen a :

-mi legyen a baba neve?

-hányinger ellen mit tegyünk?(2 hónapja olvasom itt a dolgokat, de azóta 1000szer volt fent, szerintem keresőben rá lehetne keresni)

-mikor pakolunk össze?

-mit tegyünk a csomagba? (kórházfüggő, egyébként meg egy kórházi csomagot már csak be tudunk pakolni)

- még sorolhatnám


Illetve sokszor elég lenne a kulcsszót a google.ba beírni, és máris ott lenne a válasz...


De mivel nem lehet szabályozni, hogy ki mit kérdezzen, marad a lapozgatás...

2011. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
38%

17:44es vagyok



a milyen színű törölközőt viszel a kórházba???????


Anyám, ez komoly?????

2011. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
78%

miért jó?

egy: játék

kettő: viszonyítást keresnek, kicsi-e vagy nagy a pocak.

ennyi.

2011. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűen csak játék.

Vagy megerősítést várnak, hogy : "igen, így is szép vagy! Nem, nem kicsi a pocid!"

Sajnos egy kismama ki van ennek téve, hogy folyton méricskélik, de ilyenek az emberek...:) Én is kapom nap mint nap, az egyik kicsinek, a másik nagynak látja. Szerintem meg pont jó, és ez nem egy idióta verseny, ahol az győz, akinek a legnagyobb (szerencsére).

Amúgy én a kérdező véleményén vagyok, én a pocimat nem teszem ki sehova, csak azokra tartozik akiket szeretek, idegeneknek játékból se mutogatom, nekem az nem jó érzés. De nem vagyunk egyformák, másnak meg jólesik, ha figyelnek rá :)

2011. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
53%
nekem semmi bajom a tippelőssel,én is tettem fel képet.Akinek nem tetszik ne nézze meg, sokkal jobb,mint ez a mikor lesz gyes,családi,vagy a többi értelmetlen kérdés ami magától értetődő,vagy hogy milyen babonák vannak,fiú lesz vagy lány,vagy hogy hány évesen szültél,hány évesen vagy terhes,mikor kell cukorvizsgálatra menni jó e-ez meg ez az eredmény,amit a dokitól is meglehet kérdezni stb.Speciel én szeretem nézegetni a képeket,és tetszika játék,hogy találják el mennyi idős a babám
2011. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!