Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló történet? Többit lent!

Hasonló történet? Többit lent!

Figyelt kérdés
Most 22 hetes kismama vagyok!19 hetesen voltam a genetikai ultrahangon a kórházban!Ott megtalálta a 2 lábát,meg úgy feküdt,hogy csak az egyik kezét látta!Mondta,hogy minden rendben,de jöjjek vissza 2 hét múlva kontrollra,mert akkor már nagyobb a baba és többet lát!Tegnap voltam,mert mostanra kaptam időpontot a kórházba!Most bent voltam vagy 15 percig,pedig max 5 perc alatt elintézik az ultrahangot!Elkezdte nézni és megtalálta megint a 2 lábát meg 1 kezét!Elkezdte picit ütögetni a hasam vagy 3x,hogy forduljon a pici valamerre,de szegénykém nem akart szót fogadni és nem fordult!Utána nekem mondta,hogy forduljak jobbra majd balra!Mire ezt megcsináltam kicsit ideges lettem,mert nem szólt semmit,hogy mi a helyzet!Utána miközben vizsgált megkérdezte,hogy a 12 hetes uh-n megvolt-e mindene!Mondtam,hogy igen!Azt el kell mondanom,hogy az összes ultrahangot,meg vizsgálatot ő csinálta,meg magánrendelésre is hozzá járok régóta!Már lassan kéne tudnia a nevem is nemhogy a kórtörténetemet!Csalódtam benne ráadásul a frászt hozta rám ezzel!Mikor végzett a vizsgálattal én kérdeztem rá,hogy akkor most minden rendben és akkor ilyen vállat vonva mondta,hogy úgy néz ki!EZ AZ ORVOSTUDOMÁNY!Sírni tudtam volna mikor kijöttem!Ja meg mondta,hogy mennyek el 4d-re ott jobban látnak mindent!Én nem a nemét akartam tudni,hanem,hogy egészséges!Azóta sírok,agyalok,remegek!Ma bejelentkeztem 4d-re ahova jövőhét szombatra kaptam időpontot,de addig meghülyültem volna!Visszahívtam és elmondtam,hogy mi a helyzet és miért mennék babamozira,hogy a keze miatt és képzeljétek el,hogy holnapra előrehozta az időpontomat!VANNAK MÉG CSODÁK!Kicsit megnyugodtam,mert remegtem,meg keményedett a hasam ,de ki tudna nyugodt lenni ,pláne úgy,hogy pár házzal fentebb lakik egy család ahol minden rendben volt az anya terhességével,babával és mikor megszületett akkor látta a szülőágyon,hogy nincs meg az egyik keze a picinek!Ezért vagyok ideges!Bocsi,hogy hosszú lett,de így kerek a történet,hogy leírtam mindent!
2011. ápr. 15. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem, hogy minden rendben lesz!

Barátnőm mikor a 3. babájával volt terhes volt neki volt ilyen meg a vér/vizelet értékei sem voltak jók. Félő volt, hogy baja van a picinek. Barátnőm kitartott... Ő a legjobban sikerült mind 3 közül!

2011. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál már alig vártam,hogy választ írjon valaki!Köszi!
2011. ápr. 15. 14:00
 3/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok nektek! Gondolom ha ki is derülne bármi is, már nem vetetnéd el a babád... Dokidat pedig mielőbb váltsd le, ha még magánorvosként sem képes veled foglalkozni!
2011. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! De rendben is lesz, ne aggódj! Ne stresszelj, mert nem teszel jót sem magadnak, sem a babának. A 12. héten már látni kellett az uh-n a végtagokat, ha ott nem volt gáz, nem hiszem, hogy most lesz. Persze sajnos nem látok a pocakodba. Viszont szerintem gondolkodj el az orvosváltáson. Én biztos nem maradnék ennél a dokinál. Ha pesti vagy nagyon szivesen megadom az én dokim nevét, elérhetőségét. Nagyon korrekt, egyenes, nem pénzéhes ember és nem utolsó sorban "C" szintű ultrahangvizsgával rendelkezik!
2011. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Istenem, annyira együtt érzek veled!!

Biztos meg van mindene, ha a 12 hetes UH-n látták!! Holnap meglátod:-))

Nekem "csak" annyi a probléma, hogy a kombinált teszt eredménye nem lett valami jó, ezért parázok, mióta megtudtam. Visszahívtak genetikai UH-ra, csak hétfőn mehetek, de addig azt hiszem be fogok csavarodni:-((

Pedig biztos minden oké, mert látta a saját dokim is az orrcsontját, meg nem volt vészesen vastag a nyaki redő... 2,1 mm

Viszont átérzem azt a fájdalmat, mikor a magán dokid, akinél otthagyod a sok pénzt nem vesz komolyan:-(

Most velem is így volt, minden hónapban megyek egyszer és most utolsónak kaptam időpontot. Már jött kifelé a rendelőből összepakolva, mikor én mentem befelé. Láttam rajta, hogy nagyon siet, pedig most kellett megbeszélni vele ezt a rossz kombinált teszt eredményt. Mondtam,hogy nagyon félek, hogy beteg lesz a babám. Megnézte nekem UH-n az orrcsontot, meg a nyaki redőt, de nem mondott arra semmit, hogy félek. Nem nyugtatott meg egyáltalán. Láttam, hogy már menne... Viszont a végén mondta, hogy hívjam Őt mobilon, ha kész vagyok hétfőn a genetikai UH-n. Ezzel kicsit megnyugtatott.

Nem tudom hogy tudják ennyire fél vállról venni ezt a vizsgálati dolgot... Életekről van szó. Kicsit megnyugtathatnák az anyukát.... Nekem második babám, nem is vagyok túl aggódód, de azért többet vártam én is:-(

Majd írd meg hogy mi lett az eredmény, addig meg nyugi, veled vagyunk gondolatban:-))

Üdv!

Brigi

2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is bízok,hogy minden rendben lesz!Első baba,ráadásul endometriózisom is van és nehezen jött össze a mi picikénk!Hát nagyot csalódtam benne és nem gondoltam,hogy ilyen!
2011. ápr. 15. 14:05
 7/24 anonim ***** válasza:

Biztos rendben van minden!!!

Hova mész 4D-re? Az eddigi uh-kat ezek szerint a saját orvosod csinálta? Vagy kórházi szonográfus?

Mert ha a saját orvosod, akkor ezt a hozzáállást látva én a helyedben még most keresnék valaki mást!

Majd írd meg, hogy mi lett a holnapi vizsgálat eredménye!

2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az orvosom a kórházban is van és ő végzi az összes ultrahangot ami van!Minden egyes alkalommal nála voltam,még a terhességem előtt!Kórházban is,meg magánrendelésen is!Köszönöm,hogy megnyugtattatok egy picit azért is írtam ide!Elgondolkodtatott az orvosváltás dolog!Amúgy szülni is nála szülnék,de így nem tudom nem igen bízok már benne!
2011. ápr. 15. 14:10
 9/24 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Eszembe jutott még, hogy tavaly genetikai uh-on rajtunk is túlórázott -szó szerint- a doki, mert nem akarta a babám megmutatni pont a tarkóredőjét. Szundizott szépen. Én is idegeskedtem rendesen. Minden rendben lett végül! (Közben más testrészeit szépen végig mutogatta a monitoron -szerencsére nem volt lekezelő, ideges).
2011. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, nekem a 12 hetes UH-on sikerült ki fognom egy érdektelen, bunkó dokit! Úgy 2 percig nem találta a babát, már ott tartottunk, hogy nem akarta elhinni, hogy nem görcsöltem stb... , mert szerinte nem volt ott baba ( mindehhez mosolygott, csak azt nem tudom min!?... gondolhatod! Aztán nagy nehezen megtalálta ( hozzáteszem nem vagyok túlsúlyos, sőt! tehát nem tudom hogyan nem lehet megtalálni egy magzatot) , és közölte minden rendben van... amit ezek után elég nehéz volt elhinni, napokig tiszta ideg voltam. Higgy abban, hogy minden rendben van!
2011. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!