Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket néztek már hülyének a...

Titeket néztek már hülyének a terhességgondozóban? A történet egyszerű: Nem hitték el, hogy 36 hetesen az előző terhességemnél OPT-vizsgálatom volt, és utána történt a császármetszés.

Figyelt kérdés

Hülyének néztek, és teljesen kiborultam. Nekem az orvosok mondták, nem találok ki magamtól szakszavakat. Ez egy oxitocinos terheléses vizsgálat.

Mit tegyek? Nem akarok többet oda menni!


2010. nov. 5. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szültem már 2x, én hallottam már erről a vizsgálatról, terheléses oxitocin vizsgálat és akinek nem jól reagál rá a babája azt megszülesztik vagy császár. igaz?

de mit nem hittek el? mit mondtak?

na ezen mit nem lehet elhinni?? én megmagyaráztam volna nekik nefélj... nagyon hülyének tudják nézni az embert. mondjuk én mindkét terhességemnél ugyanahhoz a magándokihoz jártam, aki az egyik nagyon elismert főorvos a szakmájában abban a kórházban és ha látták a nevét a kiskönyvemben onnantól kedvesebbek lettek :) ez sajnos ilyen...


ne foglalkozz velük.

2010. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy kábítom őket, és ő 30éve szülésznő...ilyet még nem hallott És hiába mondtam, nem hitték el. És igen, az az a vizsgálat, és állítólag rosszul reagált a baba.
2010. nov. 5. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A zárójelentésedbe elvileg bele kellett írniuk, mivel ez szorosan kapcsolódik szülés lefolyásához.

Keresd meg szépen a zárójelentésedet, és ha tényleg benne van, vidd oda a kétkedőnek. Én biztos nem hagynám, hogy hülyének nézzen...

2010. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezért fogadtam magándokit, ugyanis az SZTK-ban folyamatosan hülyének néztek. Nem értették, hogy miért megyek szonográfushoz a nagy genetikai szűrő UH-okra.

Nem hiszem, hogy ezeket meg kellene magyaráznom egy nőgyógyásznak...


Neked van fogadott dokit, vagy SZTK-ba jársz?

2010. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van magándokim, de oda is ell járni a védőnő miatt.

És megmutattam a zárójelentést, amin rajta volt...

2010. nov. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!