Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Választott dokimról rossz...

Választott dokimról rossz történet jutott a fülembe. (itt írta valaki). Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kicsit megrémít a dolog. Ezt írta az egyik kedves olvasó:

..."az egyik ismerősöm a (dokimnál) szeretett volna szülni.....csakhogy a drága főorvos úr nem vette észre a "nagy" szaktudásával h a baba teljesen nyomorék, teljesen torz kezekkel,lábakkal, és nyitott gerinccel:( 5hónapos terhes volt szegény csajszi mikor meg kellett szülnie.....-de csak azért mert egy másik dr észrevette neki.....nagyon durva...de másik dr-ról is tudnék egyet s mást.....

Elgondolkodtató...bár az AFP biztosan mutatott valamit, nem? Vagy miért ment másik dokihoz az illető?

Mit csináljak? Én bízom a dokimban...vagyis ha ilyet hall az ember normális h elbizonytalanodik? (már van egy gyermekem akit nála szültem...tüneményes...semmi baja)


2009. máj. 17. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajmeresztő. Tuti a forrás? Mert akkor én váltanék.

Minden orvosról mondanak rosszakat, de nem mindegy, hogy mit. Az enyémről pl. azt mondták, hogy semmire nem emlékszik, meg be sem megy hozzád megnézni szülés után, mert annyi betege van. Na, én ezt bevállaltam. És jé, tudta a nevem, bejött hozzám minden nap.

Egyébként az ilyen hibát, amit írtál, akár a védőnő is felfedezhette volna. Ő is megnézi a leleteket. Itt többszörös mulasztás történt. Bár főleg az uh-n kellett volna látszania.

2009. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvossal is úgy van az ember,hogy nekem megfelelő másiknak meg nem jön be!Ha te megbizol benne és jó tapasztalataid vannak,akkor semmit nem kell tenned!Bizzál benne!Nekem 17éve ugyanaz a nőgyógyászom,mindenfélét mondtak róla,de ez engem sose érdekelt.Csak a személyes tapasztalatom!

Senki se tökéletes,ők is emberek,hibázhatnak!

Boldog babavárást!

2009. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen.. a probléma súlyos. De én is azt hiszem h ezeket a problémákat egy uh-gal ki lehet szűrni. Vajon az illető miért nézette meg magát másik dokival???


Én bízom a dokimban, és nagyon megfogott a higgadtsága. Pedig én aztán hisztiztem a szülésem alatt rendesen. Ennek ellenére most kicsit forognak az agytekervényeim...

2009. máj. 17. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem így sokadik szájból hallva a történetet nem kell rögtön felülni a sztorinak. sajnos az igazat csak az tudja, aki ott volt, a doki meg a nő. azért az elgondolkodtató, hogy mért ment más orvoshoz a nő. 1. ha minden rendben talált az orvos, a nőnek mért jutott eszébe hogy megnézesse magát mással is?

2. sokkal inkább hihető, hogy az orvos látta az eltérést, és vagy ő küldte máshová vizsgálatra, vagy a nő felháborodva a hallottakon elment máshoz.

2009. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!