Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos azt mondta minden...

Ha az orvos azt mondta minden oké, akkor nincs okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Eddig mindig 3000 volt a kiskönyvbe írva,most meg olyan mintha 2000-t írt volna, de vizsgálatkor azt mondta minden oké.Szerintetek én olvastam félre, vagy tényleg minden ok.Ha rövidült a méhnyak, akkor aggódhatok?
2008. febr. 11. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hány hetes vagy én 15 voltam mikor legútóbb 2000írt a doki de ha ő azt mondja hogy minden renbe akkor nem kéne aggódni az is lehet hogy nem lehet kivenni pontosan mit írt na én nem sokat értek az írásukból :)boldog aggódás mentes baba várást
2008. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,amúgy 15 voltam amikor ezt írta.Hát igen elég "szépen "írnak.Neked is boldog babavárást!
2008. febr. 11. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2000 még zárt méhszáj, semmi okod az aggodalomra, főleg ha a doki is azt mondta, hogy minden rendben. Miért nem bízol meg benne? Úgyis mondaná, ha valami gond lenne...

Nem szabad minden apróságon ennyire aggódni,az nem jó a babának sem..

2008. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízok én,csak szeretek bolhából elefántot csinálni:-(Meg elég sokat van nem normális folyásom, amit kezel,és félek ,nehogy ez gond legyen később.
2008. febr. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!