Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és menstruáció...

Terhesség és menstruáció egyszerre gyakori?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezek , és a menstruációm rendesen megjött de egy jó ideje hányingert érzek és azon gondolkoztam lehet h teherbe estem csak mégis megjött.

Ez lehetséges?


2011. ápr. 18. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem túl gyakori.

Csinálj tesztet.

2011. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

teszt, az a tuti.

én babát vártam amikor rendesen időre "megjött", akövetkező hónapban is... vagyis azt hittem, 11hetesen ment el a baba :S

2011. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Óvszer + menstruáció elég kicsi a valószínűsége, de csodák vannak, bár ez esetben nem hiszem.
2011. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező111 válasza:
4%
kedves utolsó válaszoló...honnan a telibevert kur.a anyukádból veszed, hogy"ebben az esetben nem hiszed" majd rólad nevezem el! Szop. le a fasz.m és a ge.im legyen az utolsó vacsorád! By
2012. szept. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%
anyukámélk spirállal védekeztek, teherbe esett, és ugyanúgy megjött neki a 9 hónap alatt minden hónapban. a spirált azóta se találják, hogy hová lett.. lehet majd pár év múlva előkerül öcsémből -.-
2012. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%

Kedves kérdező!

Gyönyörű hozzászólás volt a részedről... ezzel csak az intelligencia szintedet árultad el.

Remélem nem lettél terhes, mert jó anyja lennél a gyerekednek...jó példát mutatnál neki.

Semmi támadást nem véltem felfedezni a "segítő" hozzászólásában...

2013. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez a tahó hozzászólás nem a kérdezőtől jött. Ha megnézitek, ezt "kérdező111 nevű felhasználó" írta, pedig ha a kérdező ír, az ezen az oldalon általában úgy jelenik meg, hogy "A kérdező" válasza. Szerintem csak valami barom azzal szórakozik, hogy lejáratja a kérdezőt. Bár lehet, hogy tévedek.... :)
2014. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hiszen az óvszer sem nyújt száz százalékos védelmet (bekerülhetett az "anyag" előtte, közben, pl. apró lyukon át, bár erre a legkisebb az esély, de utána is...), és tán kevéssé köztudott, de nagyon is van olyan, hogy megjön valakinek terhesség esetén, pont nem rég mesélte valaki a saját élményét nekem, hogy ő ennek köszönheti az életét, hogy az anyukájának még három, azaz 3 hónapig megjött, miután teherbe esett vele - nagyon ritka, de van ilyen!
2015. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!