Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen borzasztóan éhes? 8 hetes terhes vagyok, ő a második babám. Egyvégtében éhséget érzek.

Figyelt kérdés

Az előző terhességemet eleve 80 kilóval kezdtem (176cm vagyok) és a 34.hétig még egész jó volt, csak 8 kilót híztam, aztán az utolsó 7-8 hétben (túlhordtam a fiam) felkaptam még 8 kilót vízben (is).

Most ezelőtt a terhességem előtt fogyóztam, már "csak" 74 kiló voltam és örültem is, hogy a köv.terhességet már kevesebb kilóval kezdem.

Erre folyamatosan éhes vagyok,próbálom tartani magam a diétámhoz, de csupa egészségtelen dolgot kívánok, meg tudok veszni minden tilos dologért.

Próbálok leveseket, salátákat,gyümit enni, de megeszem, majd 10 perc után úgy érzem hogy na jöhet vmi komolyabb.

Kétségbe vagyok esve, mérlegre se merek állni, tuti híztam.


2009. márc. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyal rengeteget, es foglald le magadat!
2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát egy 2 éves mellett ez nem annyira nehéz...

az ivás meg..(amúgy is naponta 10szer megyek pisilni) a fiam pedig üvöltésben tör ki, ahányszor becsukom a wc ajtót magam mögött...de azért próbálkozok.

2009. márc. 3. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 8 hetes vagyok, és ugyan így vagyok. Egyfolytában ennék. Próbálok én is egészségesen enni de nem mindíg megy. Főleg pár héttel ezelőtt a hányinger ellen, ami már nem mindennapos, csak kekszet és pirítóst ettem főleg. Én sem merek ráállni a mérlegre...:( Pedig próbálok sok gyümit enni, de nem mindíg megy. Vettem műzliszeleteket, de hol krumlipürét csinálok, hol fasirtot. És a csirkétől undorodom. Egyfolytában ennék. Mikor már nem vagyok éhes, akkor is kívánok valamit. Néha nem is tudom pontosan hogy mit. De a 3. hónap után fogok járni kismama tornára, hátha az majd segít, mert nem akarok nagyon meghízni.
2009. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!