Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan le vagyok törve....

Borzasztóan le vagyok törve. beteg a babám most közölték UH-on. mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 hetes kismama vagyok. azt mondták nem biztos hogy megmarad.

ha kihúzná a 24 dik hétig megszülhetném és utána gyógyszeres kezelést adnának neki ha használna egyáltalán..

de az is benne van hogy addig meghal idebent..

nagyon rosszul vagyok

hagyjam meghalni szépen csendben hogy ne szenvedjen

vAGY adjak esélyt neki?

nem akarom hogy betegen éljen...


2011. jún. 20. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
Jaj, szegénykém. Mi baja van?
2011. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
ez attól is függ (számomra), hogy mi a baja. Ezek szerint van választásod? Mármint a kérdést úgy értelmeztem, hogy vagy most úgy döntesz, hogy nem tartod meg, vagy kihúzod a 24. hetet és megszülőd és kapja a kezelést. Bővebben akkor tudok válaszolni, ha tudom mi a probléma.
2011. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
Erre tényleg csak akkor lehet válaszolni, ha tudjuk mi a baj. Nagyon sajnálom.
2011. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
96%

Mi a baja, ha megkérdezhetem?


Velünk a 23. héten közölték, hogy életképtelen. Utána még vagy 10 orvosnál jártam, egyik sem javasolta, hogy kihordjam a terhességem. Viszont nem tudták megmondani pontosan mi a baja a lányomnak. Volt duplagyomor, bélperforáció, kétszív stb. Amikor a 10. diagnózis is más volt, akkor közöltem, hogy nekem ennyi elég volt, ha törik, ha szakad, mostmár megszülöm, az enyém....

41. hétre született 4890 grammal, elé erősen ahhoz, hogy azonnal műteni lehessen. Kiderült, hogy bevérzett petefészekcisztája és méhsorvadása van, de amúgy életképes, egészséges gyermek. Igaz, hogy nem lesz természetes úton gyermeke, de ma egy vidám, kiegyensúlyozott, egészséges 3,5 éves. A heget a hasán leszámítva senki nem mondja meg róla, hogy mindenki azt mondta róla, hogy vetessük el.

Tehát szerintem, ha nincs konkrét baj, csak találgatnak, akkor menj másik szakemberhez is. Ha igazuk van, akkor magától is elhal a terhesség, de mi van, ha tévednek?

Barátnőm megszülte a 24. héten, és utólag a magzat boncolásából derült ki, hogy egészséges volt. Én nem bírtam volna elviselni, ha lemondok róla.

2011. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak téged.

Megkérdezhetem mi a baja?

2011. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

méhen belüli retardáció

és down kór..

2011. jún. 20. 14:31
 7/85 anonim ***** válasza:

Először is nagyon nagyon sajnálom!

:-(


Másodszor pedig,tényleg nem a kíváncsiság miatt mondom,de nem mindegy hogy egy kisebb problémával kell a gyermekednek együtt élnie ha sikerül a kezelés,vagy egy olyan betegség halmazzal,aminek következtében ha életben marad akkor sem lesz képes önálló életre.


És még sok más egyéb dolog sem mindegy,de nem akarlak felzaklatni ilyenekkel.

Őszintén sajnálom.


Megengedsz egy kérdést?

Ha igen:

Eddigi UH-okon minden rendben volt,nem látszott semmi eltérés? Hogyhogy most derült ki?

2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg elég gáz hogy a mai orvos tudomány nem biztos abba amit tesz vagy mondd!ha nem irod ide mi a baj nem tudunk sgeiteni,nagyon sajnállak,ez borzaszto hogy neked kell eldöntsd mi legyen.
2011. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:

szia

köszi mindenkinek az együttérzést

a downkór ugye az Afp szűrésnél derült ki ezt sajnos csak tegnap délután kaptam kézhez és ebből derült ki a betegség.

és az is hogy kisebb az átlagnál

a doki még kisebb vízfejűséget is látott uh-on

de jóval kisebb mint egy normál magzat ebben a korban

elég tápanyagot sem kap vmi gáz van a köldökzsinórjával

is egyszóval nem egészséges baba

legjobban a down kór és ez a retardáció zavar......

2011. jún. 20. 14:37
 10/85 A kérdező kommentje:

átrágtuk a párommal a kérdést hogy van e értelme

beteg gyermeket szülni pláne hogy értelmileg fogyatékos.

egészéges babát akarok felnevelni nem pedig egy csődtömeget..

bocsánat hogy ezt írtam de kivagyok készülve

ne ítéljetek el

2011. jún. 20. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!