Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom azt, hogy kinyilt...

Honnan tudom azt, hogy kinyilt a méhszáj, hogyha nem vizsgál meg az orvos? Már 24 hetes ikerterhes vagyok, de utoljára a 12. héten vizsgált meg.

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogy Ő nem szeret feleslegesen nyúlkálni.

Ha kinyílik akkor az megtörténik és nem lehet visszafordítani a folyamatot úgysem. Amúgy is sok pihenést javasolt az ikrek miatt. Az a bajom csak hogy néha úgy érzem,hogy a hüvelyemet nyomja valami.Meglehet érzeni,ha a méhszáj nyílik?


2011. ápr. 18. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 13hetesen görcsölgettem,és felhivtam a dokimat,azt mondta h menjek hozzá,és rögtön vizsgált..azt nézte elöször h nem-e nyilt ki a méhszáj..azota sincs semmi(kopp-kopp),most már 17hetes vagyok..engem kb havonta vizsgál..remélem nem rémisztetelek el 17hetes ikreskismami
2011. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, nem rémisztesz el, inkább nekem az a fura,hogy az orvos nem vizsgált meg, pedig havonta megyek hozzá.Lehet,hogy ez a normális, csak én gondoltam máshogy???
2011. ápr. 18. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
A folyamatot valóvan nem lehet visszafordítani. Én a kórházban voltam egy asszonykával , igaz ő már 28 hetes volt és neki azt mondták a dokik vissza már nem húzodik , vizsgálni nem szeretnek ilyenkor, mert a nyitott méhszájon keresztül könnyebb a fertőződés.
2011. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szia,elsö vagyok,neked tudni már a nemüket?? "T"
2011. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem csak nálatok van így. Ha nincs panasz engem sem vizsgál meg a doki, csak UH-n megnézzük a babát minden hónapban egyszer. Azt mondta, ha nincs panasz legközelebb majd csak a 22. héten fog megvizsgálni. Előtte a legelején vizsgált, mikor megállapította a terhességet(6.hét).

Magándoki.

2011. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magándokim van,és minden hónapban néz méhszájat.Nézze is,különben honnan tudnánk,ha elkedzek kinyílni?Koraszülött babát pedig senki sem akar,és némely véleménnyel ellentétben,semmi gond nem lesz abból,ha megvizsgál (ami kb. 6 mp,és nem is fáj,csak bent "megtapogat" kissé)
2011. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mikor az ikreimmel voltam terhes, a dokim engem se vizsgált, csak kb. a 26-28. héttől. Mindig megnézte a babákat uh-n és ennyi.

Szerintem ez orvosa válogatja, de ne izgulj, minden rendben van!

Boldog babavárást!

2011. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtatást mindenkinek.

Amúgy két kisfiam lesz :)

2011. ápr. 18. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Először is gratulálok az ikrekhez.Én sztk-ba járok a körzeti nőgyógyászomhoz,engem minden hónapban megvizsgál !

Holnap megyek az aktuálisra :)Én örülnék ha nem minden hónapban vizsgálna,de ő alapos,ezek szerint:)

Amit érzel,hogy nyom gondolom az az ami nekem is nyomott:)

Ahogy nőnek a babák,úgy a súly ránehezedik az hüvely feletti izmokra és azt érzed ahogy nyom,nekem ezt mondta anno a doki:) Most még nem érzem ezt az érzést.23.hétben vagyok,úgy néz ki kislánnyal:)

2011. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megyek ma vissza mégis dokihoz,mert nagyon sokat keményedik ma a hasam,még fekve is.

Mindenkinek szép babavárás kívánok!!!

2011. ápr. 18. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!