Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 hetes terhesen megfestett...

11+5 hetes terhesen megfestettem a hajam. Hogyan befolyasolhatja ez a baba fejlodeset?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos helyrehozhatatlan kárt okoztál. A baba hajának színe inherensen (élete végéig) olyan lesz, mint amilyenre most befestetted! :D


A kérdésedre a válasz: sehogy.

2009. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végig festettem, semmi baj nem lesz belőle. Arra figyelj, hogy jól szellőzött helyiségben festesd, hogy ne lélegezz be sokat az ammóniából. Bár a mostani festékekben már nincs sok ammónia, de azért sosem lehet tudni!
2009. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem a hajfestés a veszélyes, hanem a festés közben keletkező vegyi anyagok belélegzése lehet veszélye. Egy-egy hajfestésnek nem jelent kézzelfogható veszélyt a babára, de más elbírálás alá esik ha valaki fodrászként dolgozik.
2009. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi! Ha hajfestésnél arra figyelsz, hogy lehetőleg ammóniamentes festék legyen, valamint jól szellőztethető helyen legyen festve, akkor nem lesz baj. Én is kb ekkor festettem. Nos sajna nekem teljes egészében ledobta a festéket. Szóval maradok szép tarka, míg a hajam helyre nem jön!
2009. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Én hétfőn festettem utoljára 39+1 naposan, lehet, hogy szőke lesz a kislányom? :-)
2009. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!