Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Londoni kismamak van aki...

Be-szi kérdése:

Londoni kismamak van aki november vegere van kiirva?

Figyelt kérdés
Szivesen ismerkednek,beszelgetnek:)
2011. aug. 2. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én még csak 4,5 hetes londoni kismamam vagyok. :) Április 8-ára vagyok kiírva. Úgyhogy igazából én tudnék tőled kérdezni. :) Én tervezek elmenni egy magyar pocak-baba-mama klubba. Esetleg érdekel téged? Ott biztos találsz olyan kismamát aki novemberre van kiírva. Ha igen, írok telefonszámot. :) Boldog babavárást! :)
2011. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Orulok Neked,semmi gond hogy megcsak az elejen vagy:)

Szivesen segitek amiben tudok.Nem is hallottam errol a klubrol mikor es hol van?

Hogy vagy mostanaban?

Boldog babavarast!

2011. aug. 4. 00:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A klub neve: HuMuSz

Minden szerdán 2.30-tól 4.30-ig magyar nyelvű pocak-baba-mama klub (Kellemes környezetben kötetlen beszélgetés terhességről, anyaságról, babázásról.)

Helyszín: The Fitness Café, 97 Boundary Road, St John's Wood NW8 0RG, London

Érdeklődni: Deme-Verzár Timi

Tel.: 0044 78351 00764

Ez áll a hírdetésben. A "6:3 magazin magyaroknak"-ban találtam Amúgy nem tudom, hogy fizetős e vagy nem....

Én köszönöm jól vagyok. :) Haspuffadás, mellfeszülés és 2 óránként ennem kell valamit, annyira éhes vagyok mindig. :) De ez így pont jó. :)

És te? :) Jól bírod? Milyen itt kismamának lenni? Otthon (Mo-on)is voltál vizsgálaton? (Csak mert azt olvastam, hogy sokan hazajárnak)

Szép napot! :)

2011. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Jol vagyunk,mocorog a Dragam rendszeresen.Junius kozepe ota nem ad melot az agency...szoval itthon vagyok,kozben a fogorvoshoz is mennem kellett,mert az egyik fogam megfajdult,de mar nem faj a huzas helye.Kepzelheted milyen par voltam,ahoz kepest semmit nem ereztem,ugyes volt a doki.

Kicsit unalmas neha,foleg ha nem alszok jol,mert nem talalom a helyem az agyban,a hason alvast mar elfelejthetem az a gond:)

Kitalaltam tegnap,hogy haza utazom,pedig a penz miatt nem akartam,csak a parom muslin es ebben a honapban van a ramadan(nem eszik iszik semmit hajnaltol majdnem este 9-ig)...nem birom nezni...tegnap is rosszul volt...megis ugy virul...A masik dolog nagyon haza huz a szivem,baratnom 2 babas mar,Anyum is egyedul van otthon...szoval ez a legjobb ido haza menni...2 het.Jovo kedden utazok ha minden igaz,24-en pedig vissza.

A 4D-s ultrahang ara minimum 160 font itt,otthon 10-15ezer forint...mindenkepp elmegyek ha mar otthon leszek.

En nem vagyok egy karcsu,a majusi sulyomnal vagyok meg mindig,de nem ehezem sok gyumolcsot,zoldseget eszek,sajtot,minden reggel weetabix cornflakes-el a reggeli a tej miatt:)Mindent eszek egyebkent csak a light-os illetve kaloria-szegeny valtozatot veszem.

Szoval jelentem jol vagyunk:))

Milyen vitamint szedsz?Merre laktok?Te tervezed,hogy haza mesz a baba szuletese elott?

Puszi!

2011. aug. 5. 20:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja a Klub mait irtal fent van az iwiw-en es ingyenes,csak a kavezoban kell venni valamit,amiert a helyet biztositjak.

Nekem nagyon messze van 1.5 ora busz,vonat,metrok.

2011. aug. 5. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy jól vagytok mindketten. :) Szerintem nagyon jól döntöttél, hogy hazamész. Főleg hogy anyukád és a barátnőd is ráér veletek foglalkozni. :) Kikapcsolsz, feltöltődsz, biztos szép két heted lesz. :)

Mi is megyünk haza hétfőn indulunk és 22-én jövünk meg. 15-én megyek az első vizsgálatomra otthon. :) Azt gondoltam, hogy majd megkérdezem az orvost, hogy mit javasol, mit kellene még otthon elvégeztetni később. De akkor ahogy írtad, ezek szerint a 4D-re én is haza fogok menni. :) Hát nem mindegy az ára....

Mi Hammersmithben lakunk.

Köszi az infót a klubbal kapcsolatban. :) Hát igen itt Londonban nagyon nagyok tudnak lenni a távolságok. Van pár magyar ismerősünk itt, de sajnos még egyszer sem sikerült velük találkozni, mert messze is laknak és mindenki össze-vissza dolgozik....

Egyébként én Gravidát szedek, barátnőm javasolta, szép egészséges babája született, úgyhogy ezért bízom benne. :)

Te merre laksz?

2011. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Del-kelet Londonban,Catford.

Mennyi idore mentek es otthon hova valosi vagy?En szolnoki vagyok.Dolgozol itt kint?

Kellemes hetveget!

2011. aug. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!