Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A poci növekedése egybefügg a...

A poci növekedése egybefügg a baba fejlődésével? Tehát ha kicsi a poci akkor nem fejlődik rendesen? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a kettő között!
2008. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A baba folyamatosan nő, és persze a pocidnak is kell, mégis van akinek sokkal később látszódik csak meg! Azt mondják, ez az alkattól függ...
2008. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg semmi köze a kettőnek egymáshoz, ez alkati kérdés. Nekem végig nem volt nagy pocim és mégis egy teljesen átlagos méretű és súlyú babám született.
2008. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pici a hasam, és az átlagosnál nagyobb a babám. Szerintem "csípőben" hordom. Ez alkati kérdés, nincs összefüggésben a kettő.
2008. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd gizda csaj most szült.Vasággyal van benne 55 kg.Olyan volt a hasa mintha lenyelt volna egy meggyet.Leültem amikor mondta,hogy 3600 gr-mal született a pici.A másik szomszéd csaj meg hízott 25kg-ot,és végül a gyereke 2700gr-al született!
2008. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tényleg nincs összefüggés, alkattól is függ az egész. A barátnöm és én kb. egy idöre voltunk kiírva (11 nap eltéréssel). Én 106-os pocival mentem szülni, Ö 120-assal, s az ö babája 80 grammal kisebb súlyú volt, mint az enyém.

A hasnövekedés sokmindentöl függ! Attól is, hogy ki milyen alakkal indul (esetleg széles csípö, vagy egy kis has). S nagyobb a has például, ha a placenta a méh elülsö falán helyezkedik el.

2008. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most leszek a hét végén 24 hetes.És nem nagyon látszik,hogy babám lesz.Sokan mondják,hogy csak a seggem nő meg szélesedek,de persze ebből én semmit nem veszek észre.153cm magas vagyok és 52kg.egy kicsit idegesít is,hogy a sok okos rokon állandóan ba...gat,hogy jaj még mindig milyen kicsi a hasad ahhoz képest,hogy lassan kilépek az 5. hónapból.Van amikor úgy érzem milyen sokat nő a hasam,de mikor találkozok valakivel egyből leolt.Anyu is mondta majd megnő meg mikor ő volt velem terhes neki se volt nagy hasa,sőt egész pici volt.Csak most már kezdek deppis is lenni inkább nem megyek sehova.
2008. nov. 5. 14:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, a rokonokra meg ne figyelj, még akkor is ha nehéz! Különben is a harmadik trimeszterben nő nagyot a pocak hirtelen. :D
2008. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást.
2008. nov. 5. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nyugi, nekem is a 24-ik héten egy ismerős félve kérdezte, hogy babát vársz talán? Addig nem nőtt igazán. Aztán belelendült kb a 28-ik héttől, akkor mindenki elcsodálkozott, hogy mekkora, pedig nem volt nagy, csak hozzám képest. Most meg mindenki azt mondja milyen pici. Nem kell vele foglalkozni, fő hogy a babó jól érezze magát odabent. Minden jót! 37 hetes 104 cm-es pocakos kismama.
2008. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!