Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes és 4 napos vagyok!...

28 hetes és 4 napos vagyok! Pár napja azt vettem észre hogy a babám annyira odafeszül a pocimhoz hogy néha már fáj! Ez természetes? Én rengeteget fészkalodik! Olyan mintha egyfolytában kinyomná valamijét mikor állok mikor ülök mindig ezt érzem!

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez természetes!Hát igen amíg pici a babó,addig jó érzés érezni a mozgását,viszont ahogy nő egyre kellemetlenebb lesz,sőt sokszor fájdalmas is.Jó egészséget és könnyű szülést kívánok!


4 hónapos kiscsaj anyukája

2009. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én még csak 21 hetes vagyok, de ha leülök akkor már én is érzem, hogy nyomja a gyomrom. Szerintem ez természetes, ne aggódj! Neki biztos nagyon kényelmes, csak sajna neked nem... Hát ilyen a terhesség kevésbé szép része. :)

Minden jót!

21 heteske

2009. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, és ez egyre inkább így lesz - ahogy csökken odabent a hely, már nem rugdos, hanem nyomja magát

néha meg is lehet fogni, pl a kis talpát, ahogy kinyomja, tiszta horror :)) és sajnos ilyenkor fájdalmas a mamának, de ahol kinyomja, ott meg szoktam simizni, és akkor visszahúzza

2009. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb odabenn a helye, egyre jobban kitölti a pocit, így gyakran olyan helyen találja el az anyukát, ami nem esik túlzottan jól. Velem nem egyszer megesett, hogy szabályosan látni lehetett a hasamon egy puklit, amikor a végtagjaival befeszített. Elég mókás volt. A fiam kedvenc "szórakozása volt, hogy a hólyagomat rugdosta, ütögette:)) Nekem akkor nem volt vmi kellemes, de most már jó rá emlékezni:))
2009. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!