Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor vizsgálatn...

Terheléses vércukor vizsgálatnál, lehet a két vérvétel között enni valamit?

Figyelt kérdés
2008. febr. 12. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!! Teljesen rossz eredményt ad, ha eszel!!!
2008. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike!
2008. febr. 12. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Max. vizet lehet inni
2008. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmit nem lehet enni, nálunk Pécsen még inni sem szabad!

Előtte is max. vizet ihatsz otthon.

Gondolom nem szeretnéd hogy eltérő legyen az eredményed és cukrosként kezeljenek pedig nem is vagy az.

2008. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehet előtte sem és közben sem még vizet sem inni. Sajna. Ezt ki kell bírni, én is most készülök rá jövő héten:-)
2008. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előtte max egy pohár vizet, közben semmit enni, inni! Még mozogni sem! De miért akarsz enni? Nehogy azt hidd, éhes leszel, én is azt hittem, közben telve voltam azzal az édes lütyivel :( :) szóval ülni és várni pontosan a 2 órát türelemmel :) Előtte való napokban ne egyél édeset, vacsora előtte gyenge legyen és 8-ig. Legfontosabb, h ne izgulj! Az idegesség dobja a cukrot.

Kívánom, h jó legyen az eredményed!

2008. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!