Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes pocis vagyok és...

17hetes pocis vagyok és elkaptam egy fini kis bacit a doki irt fel rá hüvelytabit. Ha mozgok vele nem fog kiesni?

Figyelt kérdés
Tudom elég érdekes kérdés de első babóm és nem igazán tom hogy menyire kell felnyomni egy ilyan tabit meg ilyenek!szivesen fogadnám a tapasztalatokat előre is köszönöm:)
2009. márc. 4. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kúpot mindig minden esetben este lefekvés után kell felhelyezni!!! És utána nem felkelni! Ne ijedj meg de reggelre valószínűleg ki fog jönni /nem egyben/! Nagyon mélyre ne tedd a terhesség miatt!!!
2009. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de mivel rengeteget pisilek képtelenség sajna nem fel kellnem:( remélem ettől azért majd kifejti a hatását:)
2009. márc. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig este kell felhelyezni!

Jó babavárást!

30 hetes kismama:)

2009. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rég helyeztem fel,és hiába fekszek mindig rám jön a pisilés:( meglátjuk mi lesz...
2009. márc. 4. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem,h volt tüneted,h bacid van?

Remélem nem haragszol meg a kérdésért.Én is 17 hetes vagyok,és érdekelne!

2009. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem harizom:)

kicsit viszketett meg a terhestanácsadáson látta doki hogy bő a hüvely váladékom:(

VEtt kenetet mert gombára gondolt de csak baci volt és erre adta a hüvely tabit reméljük neked nem lesz ilyened:)Üdv:másik 17hetes kismami

2009. márc. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!