Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkaptam = ( Ti mit csináltato...

Elkaptam = ( Ti mit csináltatok utána?

Figyelt kérdés
Bárányhimlővel kínlódok most de kegyetlenül. Ma engedtek haza a kórházból. Elsőként elmentünk nőgyógyászhoz mert még nem volt biztos hogy elkaptam. Akkor mondta hogy van egy védőoltás ellene elküldött egy kórházba ahol beadják. Elmentünk mondták hogy nincs hanem majd mikor elkapom akkor majd adnak valami gyógyszert. Szombaton elkaptam szaladás be a kórházba mondják nincs semmi csak reménykedhetünk hogy nem történik semmi a babával. Most annyira ideges vagyok. Úgy nem szeretnék beteg babát szülni :(. Meg ez a sok pötty rajtam áá megbolondulok tőlük :S:(
2011. júl. 21. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baja nem lesz a babának. Én is terhesen kaptam el, gyógyszer semmi. Poxclin hűsítő sprayvel fújkáltam magam. Azt mondta a doki, annyi jó van benne, hogy így a baba is átesik rajta és nem lesz bárányhimlős gyerekként sem. Arra figyelj oda, hogy ne dörzsöld, vakard a bőröd semmiképp sem.
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem vigasztal,de ne idegeskedj,lehet semmi baja nem lesz.Ha folyamatosan idegeskedsz attól akár még nagyobb baj is lehet.Igyál meg egy bögre kamilla teát,próbálj meg relaxálni és folyamatosan beszélj a picidhez.
2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam most 14 hetes vagyok. Azt mondták hogy talán nem lesz semmi baja mert hogy ekkora van már egy kis védettség.
2011. júl. 21. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
A bárányhimlö nem ártalmas, ami az, az a rózsahimlö.
2011. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első három hónapban súlyos szövődmények léphetnek fel a babánál. Szerencsére ezt átlépted, azonban ügyelj arra, hogy minden vizsgálaton maximálisan figyeljenek rád. Nekem volt egy osztálytársam, akinek az anyukája 3 hónap alatt kapta el, hát inkább nem írom le mit szenved az a srác!
2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen anyum nekem is mesélt. Suliba dolgozik és mondta hogy régen volt egy tanár aki terhesen bárányhimlős lett és a gyerek egy 3 éves szintjén maradt.
2011. júl. 21. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első 12 hét alatti bárányhimlő a veszélyes, illetve ha a szüléskor az a kismama. 14 hetesen nem lesz baj, még úgy sem, hogy előtte megvolt a 7 nap lappangási idő. Nyugi :)
2011. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felhaborito, hogy igy szaladgaltatnak, aztan meg csak azt mondjak, remenykedj. Remelem nem lesz baj.
2011. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!