Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség alatt elég...

Ha a terhesség alatt elég sokszor vettem be algopirint /iszonyú fejfájásaim voltak/ akkor tehetek valami kárt a babámban? 35 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyen helyzetben?
2009. máj. 25. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem a doki azt mondta, hogy amíg nem üvöltenék, addig ne vegyek be semmit. Még a fogtömést is injekció nélkül csináltam végig. (nem is volt olyan vészes) Mit mondott neked a doki a terhességed alatt? már 35 hetes vagy, gondolom ez régebben történt.
2009. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ hogy mennyire voltak gyakoriak azok a gyógyszerszedések.Néha néha egy szem, tuti nem árt, gondolom nem napi szinten szedted.

De még ha többször is vettél be belőle, nem gondolom hogy bármi baja is lehetett belőle, ne aggódj szerintem.

2009. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos folyamatos probléma nálam,van hogy napokon keresztül el sem múlik,és aztán már annyira fáj,hogy hányok is.Próbáltam homeosat is,de az nem segít.Azt mondta a doki,hogy vehetek be ha fáj,csak aggódom,hogy nem-e lesz ennek a sok gyogyszernek valami hatása a babára nézve.
2009. máj. 25. 11:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltak olyan napok amikor 2nap is egymást követöen.De nem mindig vettem egész szemet,próbáltam fél szemmel is.
2009. máj. 25. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is előfordul hogy be kell vennem de nem algopirint hanem valamivel erősebbet, mert nekem migrénes fejgörcseim vannak és ezek nem múlnak el csak úgy és több naposak. A háziorvosomat megkérdeztem azt mondta a 12. hétig nem lehet semmit szedni aztán ha nagyon kell és már tényleg nem bírom elviselni nyugodtan bevehetem a gyógyszeremet. Nem hiszem hogy ez gondot okozna.
2009. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szintén ebbe a cipőe járok volt hogy napi két Algopirin is lecsúszott.Nekem a doki azt mondta azon kivül mást ne szedjek! Nyugi,reméljük minden renbe lesz!Boldog baba várást! 24 hetes kismama
2009. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!De jo akkor nem csak én vagyok ebben a helyzetben!
2009. máj. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!