Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első gyerekemet 36 hétre...

Az első gyerekemet 36 hétre szültem, most 34 hetes terhes vagyok, szerintetek meg van rá az esély, hogy most ne szüljek előbb? Másnál volt így?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nővérem első gyereke 37. hét elején született, a második meg a 42. en. Azért, mert az első korábban jött, nem feltétlen fog a második is. Tudják, hogy miért indult korábban az első szülés? Ha valami felszálló fertőzés miatt, akkor pont ugyanannyi esélyed van időben szülni, mint bárki másnak :)
2011. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minnden terhesség más, így az is lehet, hogy ő végig bent marad. De szerintem ha ilyenkor megszületik azzal sincs semmi gond.
2011. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dokim,annyit mondott,hogy lehet kicsi volt a méhem.
2011. nov. 23. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!