Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kg-val kezdted a terhessé...

Hány kg-val kezdted a terhességet? Most hány kg és cm vagy? Hányadik hónapban jársz? Igaz, hogy szoptatáskor csak úgy "pattognak le" rólunk a kilók?

Figyelt kérdés
Nekem első baba. 78-79 kg-val kezdtem, most a 21. héten 82 kg és 169 cm vagyok. Soknak számít?
2009. márc. 5. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 176 cm vagyok a fiammal szintén 78 kg-val kezdtem. A 20.héten 81 voltam. Aztán a 33.hétig lettem 86, örültem is, aztán erre az utolsó 7 hétben felkaptam még 8 kilót vízben.:(

Mikor a kórházból hazaértünk a vér meg vízveszteség miatt 74 kiló voltam, étvágyam se volt, baromira örültem:)

Aztán beállt a szopi és a tejtermelés beindult istenesen, így 78 kiló lettem ismét :((

Hiába fogyiztam a fiam 6 hós kora után, egy deka se ment le, vagy csak alig, amíg abba nem hagytuk a cicit.

1 éves korában. Azóta egyszer nekirugaszkodtam a fogyikúrának, le is ment 4-5 kiló.


Szóval szerintem (mint nekem is) kicsit magas az eredeti súlyod is tehát BMI alapján enyhén túlsúlyosnak számítasz és így az elvárandó össz.hízás 7-8 kiló.

De úgyse tudsz mit csinálni, (ha normálisan próbálsz enni, nem édességezel meg eszel nagyon zsírosakat stb.) ha a szervezeted olyan akkor úgyis 15-20 kilót is felkaphatsz:(

Nem azt mondom hogy így lesz, csak ne akadj ki ha esetleg így lesz!

Én kiakadtam :))

2009. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 171 cm vagyok, és 53 kilóval kezdtem. Most 14 hetesen följött kemény 1 kiló:)

Első gyerkőcnél 62 kilóval kezdtem, és 82-vel szültem. Aztán a szoptatás, és a stressz leszívta a kilóimat. Tehát ezt a jelenlegi (2.)terhességemet már 10 kilóval kevesebbel kezdtem mint az elsőt.

2009. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Én 165 centivel és 76 kilóval indítottam. A 21. héten voltam úgy 80 kiló. Most pedig 83 vagyok.

Szerintem rendben vagy! Én nem aggódnék! :)

Én úgy hallottam, hogy szoptatáskor mehetnek le a kilók, hisz a baba leszívja. Na de nem vagyunk egyformák. Így ezt előre nem lehet megmondani! :)

27 hetes kismami

2009. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 58-cal kezdtem és 65-tel fejeztem be.Azt mondták,hogy hu milyen kövér vagy meg amit csak eltudsz képzelni mindg piszkáltak.Elképzelheted mennyire bántott és amikor mondta a védőnőm meg a dokim,hogy milyen csinos kismama akkor csak ámultam,hogy én?5hetes a kislányom és már 59 kg vagyok,de ezt ne dicsekésnek vegyétek.Nem akarok vele felvágni.Szerintem ha piszkálnának vagy bármi akkor ne foglalkozz vele,a szülés után azért mennek le kilók és a szoptatás alatt is.Nyugi majd leszel még csinos.

Boldog Baba várást!

5 hetes kislány anyukája:)

2009. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ja és én 178 cm vagyok.

5 hetes kislány anyukája

2009. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Utolsónak: úúúristen ki volt ez az "okos" aki szerint te kövér vagy/voltál???

Ilyeneknek tudnék olyanokat mondani, hogy húúúúúúúú. De dühös lettem:)

2009. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!Sok ismerősünk és barátaink is mondták és elképzelheted mennyire jól esett.

Utolsó válaszoló(5 hetes kislány anyukája:))

2009. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

kezdés: 85 kg, 165 cm

befejezés: + 14 kg

2009. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
hát rólam egy deka sem ment le, pedig 7 hónapja szoptatok :(((
2009. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

7 hós kislány anyukájának: sajnálom, hogy piszkáltak, rossz lehetett. :S Remélem engem nem mernek majd, mert ha igen én elküldöm őket melegebb éghajlatra az 100 %. Amíg a páromnak tetszek nem aggódok. Azt mondta akkor is ÉN lennék neki a legszebb ha akkorra lennék mint egy ház! Mondjuk akkora nem akarok lenni, de ezt ő sem akarhatja igazán :)

2009. márc. 5. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!