Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok és nem érzek...

6 hetes vagyok és nem érzek semmit se magamon. Ez normális?

Figyelt kérdés
6+ -os vagyok de nem érzek magamon semmit, hogy bennem lenne egy kis élet. Néha menszesz szerű apró görcsöket tapasztalok az alhas tájékában. Ez normális? Nem jelent bajt? Más 6 hetesen érzett valami 'változást' magán?
2011. ápr. 25. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen még semmit... majd talán 10-12 hetesen...még lehet a szívmozgás sincs meg neki, nekem 7 hetsen volt már.
2011. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 25. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális. 6 hetesen még nem kell érezned azokon az apró jeleken kívül semmit, amit Te magad is írtál.
2011. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök normális, h még nincsenek tüneteid! Sőt, azt mondom inkább örülj neki! :)

Lehet h 1-2 hét és jön a puffadás meg a hányinger! De lehet hogy azon szerencsések közé tartozol, akik a 16-20. hétig (ebben az időszakban érzel majd először magzatmozgást) gyakorlatilag "észre sem veszi" hogy várandós! Én azt kívánom, legyen így! :D Minden jót!

2011. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat hetesen magát a terhességet még senki sem érzi, mivel a baba akkor még nagyon kicsi. Esetleg a reggeli rosszul létek meg egyéb tünetek előfordulnak de persze az sem mindenkinél hiszen nincs két egyforma terhesség. Nyugodj meg nem lesz semmi baj ne stresszelj és boldog baba várást. 26 hetes kismama.
2011. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normàlis:)) Ennyi idősen még nem erősek annyira a hormonok hogy érezned kéne bármit!:))Ha nem lettem volna rosszul reggelente,kb a 16.hétig fel sem tűnt volna hogy babát várok!:)) lehet hogy 1-2 hét múlva majd visszasirod ezt az állapotot,amikor megduzzadnak a melleid és rosszul leszel a szagoktól:))

Boldog babavárást!;)) 28 hkm

2011. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is 6 hetes vagyok,én sem érzek semmit!!

első babumnál is így volt!!

szerencsés vagy Te is,ennyi,örülj neki!!

2011. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat :) A várandós anyukáknak pedig boldog babavárást :)
2011. ápr. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!