Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes, hogy 6 hetes...

Természetes, hogy 6 hetes terhes nem érez semmi terhességi tünetet?

Figyelt kérdés
6 hetesen semmi tehességi tünet nincs!Se mell fájdalom,se hasfájdalom, se undor a szagoktól,semmi!Olyan mintha nem is lenne?Ez természetes?Volt már valaki így?
2008. febr. 13. 10:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezért nem tudzam hogy terhes vagyok---mert még a mensim is megvolt!
2008. febr. 13. 10:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jelentkeznek egyből a tünetek, ne izgulj, lehet hogy jövőhéten már visszasírod ezt az időszakot, de az is lehet hogy nem lesz semmi gondod hetekig.Nyugodt babavárást kívánok!
2008. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!Nekem kb. a 7.héttől vannak terhességi tüneteim,de szivesen cserélnék azzal akinek semmi baja!!!Most 10 hetes vagyok.
2008. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 5 hetes vagyok, sokszor én is úgy érzem, mintha semmi sem lenne, és ez egy kicsit megijeszt. Napközben nem érzek semmit, estére van egy enyhe görcsölgetés, reggel felkeléskor nehéznek érzem a melleimet, de aztán napközben ezt sem érzem. Szagundor egyáltalán nincs, hányingert sem érzek, a fejem se fáj ...Szerintem a szerencsések közé tartozunk, de ki tudja meddig marad ez így. Lehet jövő héten visszasírom ezt a korszakot. Nőgyógyinál voltál már? Én jövő héten megyek, hogy már biztosan lássunk valamit. Jó babavárást!
2008. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma megyek megint dokihoz!Egyszerű vizsgálat---remélem semmi gond!!!!
2008. febr. 13. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 hetes vagyok, és egyetlen tünetem hogy nől a hasam és rúg a babám:-)

Nekem sem volt semmi , se hányinger, se hányás, se fáradtság, se szédülés, se szagundor, semmi.

Ne félj, ez még nem gond, inkább örülj, és bizakodj, hogy így marad.

Viszont ha mensid volt, és nem vagy biztos a terhességben, akkor jó lenne utánajárni!!

Ilyenkor már látni a baba szivét:-)

2008. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. a 6-7 héttől jelentkeztek a tünetek (hányinger, szagundor), előtte csak egy kis derék- és alhasfájást éreztem. (18 hetes kismama)
2008. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én és uncsitesóm totál egy idős terhesek vagyunk.. én majd meghalltam a hányingertől.. neki meg semmmi baja sem volt, nah persze ő is ettől tartott, hogy baj e.. meg nincs töóünet és pár hhét múlva ő is hányingeres lett.. :P

Szóval vigyázz!! ;)))

Nem gond ha nincs tünet..minden terhesség más-és más!

Gratula!

2008. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
örüljjj,hogy jól vagy nekem 10 hétig semmi bajom nem volt utána az utcára sem birttam kimozdulni annyit hányttam és lefogyttam 5 kg ,persze a 20 .hét után megszünt és hizttam 12 kg :P boldog baba várást !!
2008. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!