Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok ikrekke...

13 hetes terhes vagyok ikrekkel, de még nem nőtt a hasam. Mikor fog már látszódni? Első terhességem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen még ketten is kényelmesen elférnek. :) Ne aggódj, kb 2 hét múlva látványosan beindul a növekedés! De ha eddig sportoltál és erős a hasizmod akkor lehet, hogy az elején lassabban indul be a pocakosodás. :)

26hkm

2011. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

húha addig örülj míg kicsi a hasad

majd megnő 2 babucival

dupla áldás dupla rugdosás dupla aggodalom dupla boldogság

biztos szép nagy pocid lesz ne aggódj :)

2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 hetes vagyok és már már látszik. Sok függ attól,hogy hol tapadtak meg.Jó egészséget.
2011. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso terhessegnel kesobb latszik, ha erosebb a hasfalad, akkor szinten kesobb no a pocak.

De en is azt a csapatot erositem, akik ennek orulnek...

Nekem meg masodik terhessegnel sem volt pocakom a 20-25. hetig, de igen sokat erositettem a terhessegek elott, hala Istennek jol tartotta magat a hasfalam.

2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!