Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok de még semmi...

Adri baba kérdése:

25 hetes vagyok de még semmi hasam szinte most sem. Másnak sincs nagy hasa? 90es a köldököm magasságában a haskörfogatom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése. Nekem már 3 hónapos pocakosan azt hitték, hogy 5-6 hónapos vagyok. Nekem nem tudom mennyi a haskörfogatom, de nagyon vékony típus vagyok, szerintem ezért látszott már korán a pocakom. Ne keseredj el! Lesz az még nagyobb is! Boldog Babavárást! 26+1 km
2009. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A haskörfogatodból ítélve -és abból, hogy 90-es haskörfogattal sem látszik nagyon a terhességed - valószínűleg nem vagy egy vékony alkat. Ezt csak abból gondolom ( nem megbántani akarlak) hogy én is 25 hetes vagyok, 95 a haskörfogatom, viszont én kinézek legalább 7 hónapos terhesnek. Találkoztam a héten egy szülésznő ismerőssel, aki régen látott, és meg is kérdezte, hogy már úgy a 32 hétben járok? Viszont én alapjában véve nagyon vékony vagyok, alacsony is, tehát nem tud a baba máshová terjeszkedni, csak előre.


Ha szélesebb a csípőd az átlagnál, vagy magasabb vagy, akkor "széltében vagy hosszában" több helye van a picurnak, így később boltosul elő a méhed a medencéből. Teljesen alkati, és semmi köze a baba méretéhez, de még a terhesség korához sem. Emiatt ne aggódj, nem ezen múlik hogy megfelelően fejlődik-e a babád!

2009. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj semmit.

Én ugyan így vagyok mint te.

Egy darabig nagyon bántó volt h beszólogattak:

-Jé,te egyáltalán terhes vagy? -és hasonló bunkó dolgok,de mostmár azt mondom,h élvezzük az előnyét:))

Nem kell "szenvednünk" h nem tudunk lehajolni

-tudunk rendesen aludni

-nem kell 8 számmal nagyobb ruhatár

-csinosan tudunk öltözködni

és még ezer más doolog:))

Mik a méreteid?

Nekem 57kg - 54-el kezdtem és 172 cm.

Sok boldogságot

23hetes km

2009. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!ne aggodj,nekem sem volt nagy hasam 25 hetesen,pedig vekony vagyok es alacsony!azt olvastam ha erosek a hasizmok kisebb a pocak!most vagyok 32 hetes es meg most sem oriasi!100 cm!a babam viszont nagy...szerintem ez a lenyeg!! puszi
2009. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

en 27 hetes vagyok.Kb. 2 hete mertem meg a pocim akkor volt 96cm.De szeles a csipom es alacsony vagyok.Nekem is kivolt akadva mindenki hogy csak ilyen kicsi a hasam?Miert kellene mindenkinek akkora lenni mint egy balna?En jol erzem igy magam!Konyebben mozgok,csinos vagyok.....

Azt hogy mas mit gondol lesz......

Lenyeg hogy a babam jol erzi magat odabent es jol van!!!!

Legtobszor meg keresztben -gondolom mivel szeles a csipom igy kenyelmesebb neki!

En sem nezek ki 7 honaposnak!

De ha jol tudom a 8 honapban indul be orult gyorsan a baba fejlodese.Akkor meg 2*-i majd 3*-a a sullyat.Szoval meg fog noni a pocink ne aggodj!

Massal pedig ne foglalkozz!!!!!

Erezd jol magad amig tudod!!!!!!:-)

Minden jot!

2009. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

176cm vagyok és 64kg:)

Vékony testalkatú

2009. márc. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!