Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok és csak 89 cm...

25 hetes vagyok és csak 89 cm a köldöknél mért haskörfogatom. Nekem nagyon kevésnek tűnik, nem? Olyan rég voltam ultrahangon, ugye azért a baba nő rendesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez alkati. A haskörfogat alapján nem lehet megmondani mekkora a baba.(99cm-el mentem szülni, 40 hetesen egy 3,6 kg-os babát)

Biztosan nő:) Lényeg, hogy eleget mozgolódjon, és hogy te normálisan egyél. Bár ez inkább magad miatt fontos, hiszen a baba minden tápanyagot "elvesz" tőled amire szüksége van.


A lényeg ne izgulj, és ne hallgass arra aki azt mondja kicsi a hasad!

Boldog babavárást!

2010. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, remélem így van!:)
2010. dec. 8. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 95 cm és 23 hetes vagyok, második baba. Én is régen voltam uh-on, pénteken megyek, de ne izgulj, biztos szépen növekszik. Ő mindent "megszerez" Tőled, amire csak szüksége van.
2010. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

38+2 hetes km vagyok. Nekem 95cm a haskörfogatom a köldöknél.165 cm és 66 kg vagyok. 3kg-t fogytam a terhesség alatt és 5kg jött fel. Minden a babára megy. Most kb. 3kg.

Első baba, kislány lesz.

2010. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes kislányt hordok a pocakban, és "csak " 83 cm a körfogatom! :)

Mindenki a hasamat keresi a kabátok alatt,ez van,én se voltam túl nagy baba(3000gr.)

2010. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor megnyugodtam. Tényleg alig látszik rajtam, hogy terhes vagyok, bár már 5 kg-ot híztam, de hasam csak épphogy van. Mondjuk 173 cm 56 kg-mal kezdtem a terhességet, úgyhogy nem feltünő a hízás.
2010. dec. 9. 09:57
 7/7 anonim válasza:
Szia!Én 24 km vagyok és 86 cm a pocim és nekem ez már nagynak számít mert az első babámat kb.90 cm pocival szültem,mondjuk csak 2,5 kg volt de hát mondták hogy ne is várjak nagyobbat!Szerintem minden ok veletek!kitartást a további időre!
2010. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!