Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó lepényem van,...

Mélyen tapadó lepényem van, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A mai UH szűrésen mondták, hogy mélyen van. A baba adatai jók, rendben vagyunk. Azt olvasom a neten, hogy feljebb mehet a terhesség növekedésével. Kell valamin változtatnom? Még dolgozok, naponta jövök-megyek.

19 hetes kismama


2009. márc. 6. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt de a 16. hétre hásófali lett. Kellene pihenni és nyugodtnak maradni.Nem a legjobb helyen van de ha eddig panaszmentes vagy akkor igyekezz megőrizni ezt az állapotot. Nekem a legszélsőségesebb lehetőségeket vázolta a dokim,mert hogy készüljek fel mindenre. De én elég sokat véreztem ez miatt,és ezért mondott el mindent. Ha neked nem vázolták akkor látnak rá esélyt hogy ne maradjon ott. további szép napot és boldog gondtalan babavárást:D 30 hetes pocakos
2009. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16.héten lett problémám-véreztem emiatt.A dokim 10 hétre kórházba fektetett-mondván ott nyugton maradok :) tényleg csak a mosdóba keltem fel.Sokat kéne pihenni,feküdni ha ez megoldható.Nekem nagyon nehezen húzódott feljebb a lepény,remélem neked hamar feljebb vánszorog.Ha esetleg(ne adj Isten)véreznél,azonnal doki!
2009. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem a belső méhszájat fedi, gyakorlatilag mindentől eltiltott a doki ami megerőltető lehet (persze egy 2 éves kisfiú mellett nem egyszerű de azért igyekszem minél többet pihenni) kedden megyek kontrollra remélem ment már feljebb

22hetes kismama

2009. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg sokat pihenni, ne emelj nehezet és hirtelen, lehetőleg ne sokat hajolgass, és tilos a szex.

Nekem is ráhajlott a méhszájra a méhlepényem a 20. héten mondták meg. Az óta nem volt UH-m, bízom benne én is, hogy már feljebb ment.

Vigyázz magadra!


29 hetes kismama

2009. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elérte a méhszájat a 18. UH szerit, aztán szépen feljebb ment. Amúgy a 34. hétig dolgoztam.
2009. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. héten derült ki,hogy mélyen tapad,rögtön kiírt a doki és sokat kellett feküdni,pihenni,de aztán a 22. hétre fentebb jött és jó helyre került.Pihenj sokat,szerintem menj táppénzre,mert könnyen vérzés lehet belőle.
2009. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elöl és mélyen tapadt, de szerencsére a méhszájat nem érte el a lepény. Így az orvosom semmitől se tiltott el, mindent csinálhattam, amit addig, kicsit többet kellett pihennem. Annyit mondott, ha vérzés lépne fel, bármilyen kevés is, azonnal menjek be a kórházba. Szerencsére nem volt semmi baj a dologból. A 32 hetes uh-n már feljebb került (a méh növekszik, így feljebb "húzza"), így simán szülhettem (ha a méhszájat eléri, vagy azon tapad, akkor császár van).
2009. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!