Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aluszékonyság, "álomkór"...

Az aluszékonyság, "álomkór" milyen formában jelentkezik az első hetekben (esetleg napokban) terhességnél?

Figyelt kérdés
Én általában este 9 kor akkor szoktam elaludni, mikor nagyon beteg vagyok, és fáj a fejem.De tegnap lefeküdtem 9 kor és reggelig fel sem keltem.Lehet, hogy ez csak az időjárás mitt van, de más is gyanús dolgok is vannak, amik terhességre utalnak./"SZERINTETEK?"címmel indítottam a kérdést/(már tegnap leírtam)Amúgy elég rossz alvó voltam az elmúlt 1 hónapban azért is csodálkozom.(napközben, délután meg egyátalán nem tudok aludni, akármilyen fárad vagyok).Tapasztalatok?Arra lennék kíváncsi, hogy feltétlen törvényszerű, hogy napközben is alszanak a kismamik?Vagy ilyen korai esti álmosság a jellemző?Köszi
2007. nov. 10. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik terhesség sem törvény szerű, mindegyik más és más, még akár egy adott anyánál is lehetnek eltérések. Én eddig nem tapasztaltam aluszékonyságot, most a 4. nél még is ha tehetném egész nap aludnék...

De nem csak terhesek lehetnek aluszékonyok, okozhatja szimpla vitamin hiány is például.

2007. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor még nem sejtettem,h babá várok,és aludtam voltna egész nap(volt,h ezt el is játszottam),akkor azt hittem,h vitaminhiány.Aztán mikor ezt elmeséltem anyának,az első kérdése az volt,h ugye nem vagy terhes.Itt kezdtem el gondolkodni,h lehet nem véletlenül késik a mensim...

Semmi sem törvényszerű,pl hányás.Én nagyon rosszul voltam,de mivel utálok hányni így nem tettem.

2007. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úton-útfélen elaludtam, autóban, buszon, tévézés közben, este 10-től reggel 10-ig aludtam...(sosem szoktam)

A párom és anyukám is megjegyezte, hogy sosem szoktam ennyit aludni-tényleg nem...

Amikor a teszt pozitív lett akkor esett le, mire ez az álomkór:)

2007. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!