Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok,...

5 hetes kismama vagyok, állandóan fel van fújódva a hasam mintha 5 hónapos lennék, és nagyon feszül, viszont még mindig tudnék enni, pedig Kb 10 perce ettem de még szeretnék, viszont ugy érzem ha még egy falatot eszek szétrepedek!?

Figyelt kérdés
Mit lehet ezzel tenni,nagyon kellemetlen!Ez normális,hogy így feszül a hasam?Mondjuk rengeteget ettem ma,de hát örülök hogy tudok enni a hányinger mellett.
2009. márc. 6. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

espumisan.

rennie deflatine

2009. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj ez teljesen normális. Igaz elég kellemetlen, de normális. Nekem ilyenkor az segített, ha egyszerre keveset ettem, de naponta sokszor. Ha elmész valahova vigyél magaddal egy pár szem kekszet és azt eszegesd, hidd el sokat segít. Felszívj a savat, és segít le küzdeni a hányingert is. Naponta legalább 6-7x egyél, de keveset. Igyál sok ásványvizet. Ha nem javulnak a dolgok 1 hét alatt akkor még mindig szedhetsz valamilyen emésztést elősegítő bogyót, de szerintem ez legyen az utolsó. Inkább próbáld meg magad kezelni ezt a problémát, hidd el jobb mintha gyógyszert szednél.

Minden jót!

21 hetes pocis

2009. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen terhesvitamint szedsz? Engem az elevit és a gravida is puffasztott. Áttértem femibionra, az jó.
2009. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fel van puffadva a hasam 9 hetes vagyok, de szinte az elejétől a régi nadrágjaim kényelmetlenek, most már nem is tudom begombolni őket. Nem lehet, hogy azért van állandó éhségérzeted, hogy sok a gyomorsavad? Nekem az okoz sokszor éhségérzetet és ha nem tudok enni, akkor hányingert is miatta. Én Rennie-t vettem, segített, ajánlom neked is! Én még az Elevitre hallottam, hogy enyhíthet a szedése a hányingeren.
2009. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Femibiont szedek,de nem ég a gyomrom,csak feszül,de ma már nem mert ma alig tudtam megint enni valamit.:(
2009. márc. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!