Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hk nagyon aggódom, szerinte...

24 hk nagyon aggódom, szerintetek ez normális vagy valami gond van?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és reggel óta nagyon fáj a jobb oldalam,néha elmúlik de mindig belenyilall,vagy ha fekszem akkor nem fáj de ahogy felkelek megint fáj ez normális vagy valami gond van?Ja a picurka rendesen mozgolódik.
2011. ápr. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szokott ilyen lenni. Rosszul fekszik a picid, és valami ideget nyomhat. Ha rendes mozgolódik, akkor szerintem semmi gond, de felhívhatod a védőnődet és megkérdezheted. Biztos tud vmi okosat mondani. :-)
2011. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy akár a levegő is beragadhatott , puffadás stb.

nekem ez van folyamatosan és még csak 17 hetes vagyok. :(

2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi gond nincsen, ne aggódj, csak nyúlnak a méh tartó szalagjaid, nekem is volt ilyen. Ha mégsem tudsz megnyugodni, akkor a biztonság kedvéért menj el orvoshoz, de szerintem nincsen baj. 35Hkm
2011. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, nekem ugyanilyen panaszom volt tegnap, egesz nap szurt lent a hasam aljan a jobb oldalon, mindig ahogy mozdultam, es a dokinal kiderult hogy hugyuti fertozesem van:((

28 hkm

2011. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!