Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is elöfordul ilyen? 29...

Másnál is elöfordul ilyen? 29 hetes kismama vagyok és ma hogy ebédeltünk a férjemmel kb. fél óra mulva levert a viz, elsötétült elöttem minden és nagyon gyenge lettem! Leeshetett a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így és egyre lejjebb ment a vérnyomásom. Egészen 90-ig lement. Felhívtam a védőnőt és mondta igyak meg egy jó tejeskávét.
2009. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én a múlt vasárnap jártam így, reggeliztem, ebédre hivatalosak voltunk az anyós szültésnapjára és a virágboltbann amíg én sorban álltam a párom elment a nagymamákért és ott kész, sápadság, izzadás, csillagok mindenhol még jó hogy meg tudtam kapaszkodni a pultba, utána kicsit visszajött a kép és kértem egy széket,(ne mondja mire apa visszaért őt is majdnem fel kellett locsolni úgy megijedt) fogalamam sincs miárt lehetett. de valószínű vérnyomás miatt. vigyázz magatokra

16 hetes kismami

2009. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, velem is volt ilyen a 27. héten, de nekem meg iszonyat felment a vérnyomásom, de nagyon roszul lettem, nekem is ment el a kép, meg a hang, nagyon megijedtem. Lefeküdtem , ittam egy kis folyadékot és bementem a kórházba , mikor már jobban lettem, de ott már normális volt minden. Nekem akkor azt mondták, hogy ez előfordulhat sajnos!De nagyon ijesztő!!!
2009. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a probléma sajnos nálam is előfordult. A vérvétel kimutatta, hogy vérszegény vagyok. Írtak fel vasat, kb 2-3 hét múlva elmúltak a gyengeségi, szédülős és elsötétülős rohamaim.

2009. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos akkor nem vagyok egyedül a problémával! Nekem is a vérnyomásom, (és valamikor a vércukrom) rosszalkodik!

Nekem is megkell innom napi egy kávét (én 3in1-ben Nescafe-t iszom)

De ma valami volt meg megint rosszul voltam többször is!

Szerintem most azért a front is közbe szól!


Vigyázz magadra, és mindenk más is!


Boldog babavárást!


29 hetes kismama

2009. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 19 hetes, és velem is elő szokott fordulni az, amit leírtál. Főleg, ha nagy ritkán sikerül egy normális adag ételt megennem, és nem csak csipegetek. Jólesik, jól érzem magam, elellik egy kis idő, és szédülök, elsötétül minden, lever a víz. Borzasztó rossz tud lenni. Nekem azt mondták attól van, hogy alapból nagyon keveset ettem, de a terhesség első 3 hónapjában, meg szinte semmit. Mindentől hánytam. Aztán mikor végre lemegy egy rendes adag, hirtelen beindul az emésztés, és mivel legyengült a szervezetem sok energiát von el ez a folyamat. Így zuhan a vérnyomás is. Ha zöldséget, gyümölcsöt eszek nincs baj, de ha húst eszek, ami esetleg egy picit zsírosabb tuti a rosszullét.
2009. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!