Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel elég nagy stressz ért,...

Reggel elég nagy stressz ért, és nagyon ideges lettem, a szívem mejd ki ugrott úgy dobogott, reméélem nem lett baja a babának,5 hetes vagyok!?

Figyelt kérdés
Ma a páromról kiderült hogy egy nálam 10 évvel fiatalabb 17 éves kis cig..... ku.....val akar találkozgatni,mondanom sem kell mit éreztem,és nagyon ideges lettem,sírás meg minden....!El is zavartam de visszajött!Ugye nem lesz baja a babámnak?Duphastont kell szednem mert 2 babát már elvesztettem,nem bírnám ki ha valami történne a kicsivel!!!És ma még ki sem keltem az ágyból....nincs kedvem semmihez!
2009. márc. 7. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy könnyű ezt mondani,de probálj megnyugodni!Most csak TE és a baba vagy a fontos!A párod meg....no comment,nem akarok csunyát irni.A babának nem lesz baja,a terhességem első 4 honapjában én is nagyon sokat idegeskedtem,sirtam,de nem lett semmi gond.Fel a fejjel,kitartás!Nincs kéznél valami barátnő akivel egy kicsit kimozdulnál?Lehet hogy jót tenne kibeszélni valakivel a dolgokat.
2009. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.Beszéltem a barátnőmmel telefonon,neki is megvolt a véleménye.Már nem vagyok ideges,de reggel az a 2 óra hossza borzalom volt.Az meg hogy én elmenjek valahova áááá!!Nem lehet!!Minek megyek el,és kihez,és kivel?Ezek jönnének!Ja és én 27 vagyok a párom 23,azt hittem érettebb,de csalódtam benne nagyon!
2009. márc. 7. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz a babádra, gondolj arra, hogy most ő a legfontosabb. Nem lesz baja, csak próbálj megnyugodni. A párod meg talán jobb belátásra tér...

Pihenj sokat és önző módon magaddal és a babáddal törődj!

Remélem, helyrejön minden, drukkolok neked.

2009. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan írtad, hogy ha elmennél otthonról, jönnének azok a kérdések, hosy minek,meg hogy gondolod,meg ilyenek??? Ezt ki mondaná??? A párod???

És írod, hogy elzavartad, de visszajött. Nem tartasz attól, hogy még jobban ki fogod készíteni magad, ha ott van ő is? De ha tényleg csak amiatt a két óra miatt aggódsz, azt feleslegesen teszed.

2009. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak egy jótanács:

Ha a babucit meg akarod tartani- és nagyon remélem , hogy igen- gondold át a pasiddal a kapcsid és ülj le vele beszélgetni. Mondd meg neki higgadtan , hogy ennek a babának egy anyára és apára van szüksége. Ha valóban szeret téged , képes lesz változni.A másik. 5 hetesen még nem érzékeny az ilyen stresszes dolgokra , nyugi! de ha gondolod , beszélgess vele és mondd el , hogy most egy kicsit bánatos vagy , ezért érzed rosszul magad. Ettől nem leszel "magadbanbeszélő" , de könnyebb feloldani ezt a problémát magadban is.

2009. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok :)bocsi , gyorsan olvasok és az elejéről lemaradtam. Ezt a babát nagyon szeretnéd, és ezt nagyon jó olvasni! De a többi dolog áll.
2009. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!