Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is megvisel a front? Már...

Mást is megvisel a front? Már egy jó órája gyenge mensi szerű görcsöm van! Normális ez? Keddre vagyok kiírva!

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális!Kezd mérni hogy hány percenként jönnek.Ha rendszeres idő közönként jönnek akkor lehetséges hogy elkezdhetsz készülődni. :))) Ha nem akkor ezek azok a braxton hics (remélem jól írtam) féle fájások.Sétálgass, meleg fürdő,forro zuhany a derékra, ezek meggyorsíthatják a dolgot!A frontok megszokták hozni a babákat.Sok sikert! :)))
2009. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! most hogy felálltam mosogatni abba maradt,de hogy leültem,megint kezdi! akkor ilyesmit fogok érezni ha jön az idő?
2009. márc. 7. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal igen,csak fokozottabban fogod érezni..Minden jót nektek!
2009. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hozzád képest még nagyon az elején vagyok, de amióta tart a terhességem, minden melegfrontnál 2-3napig hasogat a fejem, mensi szerű görcsim vannak. Már nagyon sz@rul bírom, pedig hol van még a vége...

Könnyű szülést, egészséges babát kívánok!

19+6os km

2009. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a front beindítja a dolgokat,mert az én babámat is a front hozta majdnem 3 héttel a kiírt idő előtt.Te már nagyon a végén tartasz úgyhogy szerintem nem is lenne már baj,ha készülődne kifele a Picur.Gyors,és könnyű szülést!


4 hónapos kiscsaj anyukája

2009. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 kislányom van, de irigyellek tiszta szivemből hogy szülni fogsz. IMÁDOK SZÜLNI! Jó érzés, és egyszerűen -lehet közhely- de egy csoda. Kicsi lányom 5 hónapos, de megint szülnék. Lehet most kezdődik, figyelj magatokra, beszélj magadba hozzá, és csodás lesz és könnyű. Mikor jönn a fájás, gondold, hogy az egy kézzel megfogható dolog, gondolj rá, és "küld el", hidd el segít. Nekem is mondták, és sokkal jobb, elviselhetőbb, gondolj erőssen a fájásra. Könnyű szűlést kívánok így ismeretlenül, és legyen egy csodálatos élményetek.
2009. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!