Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg csak 6 hetesen érdemes...

Tényleg csak 6 hetesen érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 hete tudom h terhes vagyok,a 24. ciklusnapon már kimutatta a teszt.De már megőrülök a várakozástól,meg h minden rendben van e(már volt egy vetélésem).Az orvos 10 nap múlva rendelt be uh.-ra.Normális h nincs még egy vérvétel sem addig?Már 6 tesztet csináltam meg,annyira aggódok!
2009. márc. 7. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 2 vetélés után az új terh.nél 5 hetesen mentem dokihoz,védőnőhöz pedig 12 hetesen.
2009. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtte felesleges menni, mert úgysem lát semmit, akkor már valószínűleg lesz szívhangja is. A legtöbb amit megtehetsz, hogy megnyugszol. Amúgy én 12 hetesen voltam először vérvételen.
2009. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És 5 hetesen látott már valamit?
2009. márc. 7. 18:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor bízzam rá magam a tesztekre?Olyan rossz,hogy tulajdonképpen orvos még meg sem állapította a terhességet...
2009. márc. 7. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes elmenni 6 hét előtt, mert még nincs szívhangja sem olyankor. Engem is visszahívott az orvos emiatt, mert túl korán mentem...
2009. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hiába mennél el ha nem lát semmit utána is csak stresszeled magad hogy akkor miért nem látott semmit. türelem.
2009. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ha nincs semmi panaszod, ne aggódj és tényleg nem nagyon érdemes orvoshoz menni hamarabb. Az orvosok azt tekintik igazából terhességnek ahol már van szívhang is, hiába mész hamarabb ha látszik is már az ultrahangon valami, csak a szívhang után adnak papírt a terhességről. Tudom, hogy jobban aggódik az akinek volt már egy vetélés a múltjában, de azt is kell tudni, hogy ez az esetek nagy részében egyáltalán nem jelenti azt, hogy a következő terhességnél bármi probléma lesz ismét. Ilyenkor annyit lehet tenni, hogy várni és ha nincs semmi aggasztó tünet, akkor szinte biztos, hogy minden rendben van odabenn.
2009. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1. Csak a gesztációs gyűrűt,Utrogestant írt fel az első 12 hétre.
2009. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívatam a dokimat 4,5 hetesen, hogy van 3 + tesztem és azt mondta, ha nincs gond, 6 hetesen menjek először.
2009. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elmenni ahogy megtudtad,főleg,hogy volt egy vetélésed.Én 5hetesen mentem és kaptam isDuphastont,nekem is volt vetélésem.2hét mulva kellett visszamennem.
2009. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!