Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg csak 6 hetesen érdemes...

Tényleg csak 6 hetesen érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 hete tudom h terhes vagyok,a 24. ciklusnapon már kimutatta a teszt.De már megőrülök a várakozástól,meg h minden rendben van e(már volt egy vetélésem).Az orvos 10 nap múlva rendelt be uh.-ra.Normális h nincs még egy vérvétel sem addig?Már 6 tesztet csináltam meg,annyira aggódok!
2009. márc. 7. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4 hetesen én is elmentem dokihoz mert első baba, a doki már látta az embrió zsákot, ami mondta, hogy terhességre utal de hozátette, hogy túl korán mentem a terhesség még nem bizonyított, 2 hét múlva visszahívott, vagyis 6 hetesen, hüvelyi ultrahanggal vizsgált és már lehetett láttni a kis embriót és a szívverését,ja előtte 4 tesztet csináltam mind a négy pozitív lett

Boldog babavárást,

18 hetes kismama:)

2009. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Én is "szedek" Utrogestant,mivel stimuláció eredménye ez a terhesség,és az előző is.
2009. márc. 8. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!