Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Dopegyt-et magas...

Szed valaki Dopegyt-et magas vérnyomásra? Mennyit? Nem árt a pocaklakónak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 3X2 szemet szedtem, a kiírt nap előtt 4 nappal fektettek be a kórházba, majd spontán megindult a szülés, minden rendben volt végig, a vajúdás, szülés közben folyamatosan mérték a vérnyomásomat és vizsgálták a vizeletet fehérjére. Nem volt semmi probléma, teljesen egészséges a babám.

Viszont szülés után mikor hazajöttem magasabb volt a vérnyomásom, mint valaha és tejem sem volt.

2009. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.babámmal kellett szednem mert a pulzusom volt magas de a szülés alatt és után nem volt semmi problémám.Most a 3.terhességem alatt még nem jelentkezett csak amikor meg voltam fázva.Én napi 3x1 szedtem akkoriban.Pihengess!
2009. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

nekem 2x1-et írt fel az orvos, de nem lehet tudni, hogy magas-e vagy csak izgultam stb.

Most majd mérem itthon, remélem mindnen rendben lesz!

2009. márc. 8. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kellett szednem dopegytet elsőnek 2x1 utána 3x2 azt mondta a doki hogy a magas vérnyomás kockázatosabb rád és a babára nézve mint a dopegyt! Szedjed csak az én babám is egészséges mint a makk itt alszik mellettem most 5hós!
2009. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 8. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de aki szedte a Dopegyt-et, a szoptathatott szülés után?
2009. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen nem mondták hogy nem lehet sőt én még szülés után is szedtem egy pár napig.
2009. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Én is a max adagot szedem 3*2, de még melette 2*1 500mg isoptint és 2*1/2 deoressan-t is.Igy 130 körül van a vérnyomásom.Elég tulsulyos vagyok sajna, a 35 hetet töltöm, még azt mondtak 2 hetet huzzak ki utána befektetnek ...

Hát remélem nem lesz semmi ennyi gyógyszertöl ... majd a szülés után tudok bővebbet mondani

2010. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Elég régi kérdés már ez.

Azóta megszületett a kisfiam, sőt el is múlt 7 hónapos.

Semmi baja nem lett a gyógyszertől!

Könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek!

2010. márc. 11. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!