Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is igy erez reggel?

Más is igy erez reggel?

Figyelt kérdés
reggel ha felebredek faj az egesz pocim, nem tipikus fajdalom, es abszolut nem gorcs. inkabb izomlazhoz hasonlitanam, olyan feszulo erzes, kellemetlen a mozgas, hajolas olyankor.Novekszik a babom?
2009. márc. 8. 09:49
 1/8 A kérdező kommentje:
amugy 17 hetes vagyok
2009. márc. 8. 09:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is a 17hetet már betöltöttem csütörtökön.Nekem inkább görcseim szoktak lenni:( Meg a mellem fáj megint,főleg a mellbimbóm:(És sokat is pisilek és ez sajna éjszaka is előfordul:(Az afpd mikor lesz meg?Egyébként boldog babavárást.
2009. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szius.nekem iszonyatos tempoval novekszik a pocim. 45 kg-mal kezdtem, mar 49-et mutat a merleg, iszonyatosan jo az etvagyam, annyira bele tudok merulni a kajalasba hogy meg az ujjamra is raharaptam multkor:D.amugy holnap lesz meg az eredmeny, mar alig varom.neked is boldog babavarast!
2009. márc. 8. 09:59
 4/8 A kérdező kommentje:
amugy erzel mar mocorgast?en ma ereztem hogy a pocim bal felereol at feszkelte magat a jobb felere. edes volt. mar alig varom hogy rugjon:D
2009. márc. 8. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 18.hetes vagyok és érzek hasonlokat.De mivel ez már nem az első babám és ismerős a tünet tudom hogy ez a nővekedéstől ,a szalagok nyúlásától van.Elmúlik azután pár hét múlva vissza tér,mindig olyankor amikor nagyobbat nő a baba.Pihenj amikor tudsz!
2009. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyorsan nő a pocim,már kismamanadrágot kell felvennem:)50kg-mal kezdtem a terhességet,és most is annyi vagyok,a babára ment,az eddigi súly:)Érzel már valamit?Nekem már mocorog érzem:)buborékol és kisebb rúgásokat érzek:)Első babád neked is?Első vagyok.
2009. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20hetes terhes vagyok és kb egy hete érzem ezt.Kicsit rossz,de elmulik egy kis idő után:)mostanában olyan érzésem szokott lenni mintha hasmenés kerülgetnek,ég a gyomrom is.De szerencsére jól viselem a várandóságot.Ez az első babám és már nagyon várom,hogy köztünk legyen.Amúgy én is mindig tartottam a súlyomat,45kg szoktam lenni.Mikor először voltam vizsgálaton,nagyon meglepődött a védőnőm,hogy csak 49kg voltam akkor pedig az már rekord hizás nálam.Most vagyok 53kg:)
2009. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves 10.02-es valaszolo:nagyon nagyokat nohet a pici, gondolom, mert elegge feszul.emlekszem, a 12.ik het elott volt ilyen hasonlo, gondolom ezek a szakaszok amikor a baba hirtelen nagyokat nol.remelem is hogy minden o.k lesz vele, mert 11+5 hetesen amikor UH-on voltam csak 47 mm volt, szerintem picike, de lehet h. par nappal kesobb fogant.

amugy enis erzek apro rugasokhoz hasonlokat, alul,meg meg izomrangashoz hasonlokat is, de nem tudom hogy ez a manom e, mert mindenki mashogy allitja.en mar csak egy hatarozott rugasara varok. egyelore csak azt tudom mindig pontosan hogy mikor hol van,kinyomja magat, es nagyjabol ki lehet tapogatni 2 testreszet, gondolom a fejecskeje, es a labacskaja,mert az egyik joval nagyobb es szilardabb mint a masik, ja es kerek.

kivanok nektek boldog babavarast!

2009. márc. 8. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!