Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon mondtak, hogy...

Ultrahangon mondtak, hogy iker terhesseggel kezdodott a terhessegem, mert 2zsak latszik, de egyik ures, csak egyikben van baba. Ez mitol lehet es hogyan van?

Figyelt kérdés
nem kerdeztem meg,mert nem magyarorszagon volt es sokkot kaptam egyebkent is,hogy akar ketto is lehetett volna.
2011. máj. 1. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Elöször is ez igen gyakori, hogy ikerterhességként indul, de csak egy baba marad meg - a legtöbbször csak nem mondják.

A legtöbb ilyen esetben az egyik nem elég életképes, és egyszerüen felszivódik még a terhesség elején.

Szóval ne legyenek rossz érzéseid, nagyon sokszor elöfordul ilyen eset.

MEgkérdezhetem, hogy hol élsz?

2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anglia.mikor szivodik fol kb.?akkor ez nem az en hibam vagy sperma stb.
2011. máj. 1. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Éppen ezért irtam, ebben nem hibás senki, ez egyszerüen igy történt, ezt hivjßak természetes kiválsztódásnak.

Nem akarlak ezzel megbántani, de ez igy van - és ez csak arra jó, hogy a megszületö baba a lehetö legegészségesebb legyen.

Ne legyen emiatt semmi rossz érzésed, örülj a meglévö babának. Kellemes terhességet és egy aranyos babát kivánok.

2011. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi:)kulonleges az iker terhesseg,de termeszetesen nagyon orulok az egy babanak is:)
2011. máj. 1. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy van,ahogy az első válaszoló írta.Nem a Te,a és nem a párod hibája.Ne okold magad!

Gratulálok a kicsihez!

2011. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyolcszor-tízszer annyi ikerterhesség kezdődik, mint amennyi meg is születik! Ez nagyon gyakori, nem kell ezen agyalni, légy boldog azzal, aki maradni akart. :)
2011. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem legelőször 3 petezsák volt, de a 3. felszívódott, még szikhólyag sem volt benne. A 8. hetes uh-n két baba volt, de a 12. hetesen már csak egy baba, a másik elkezdett felszívódni.
2011. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!