Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az uh-n látják ha a baba...

Az uh-n látják ha a baba nyakára van tekeredve a köldökzsinór?

Figyelt kérdés

Ha észreveszik, mit tudnak csinálni?

Csinálnak egyáltalán valamit?

Ez miatt császároznak?


2011. máj. 2. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 4D-n látták, de nem császároztak.

Annyira hosszú és sok volt a köldökzsinór, h kibújt így is, a doki meg szépen levette a nyakáról, semmi baja nem lett.

Azt mondják, h ha rövid, akkor nem igazán tekeredik, ha hosszú a köldökzsinór, akkor meg van elég hossza, h ne legyen baj.

Szülés közben úgyis nézik a gyerek szívhangját elég sokszor, ha baj van, észreveszik, ezen ne aggódj!

2011. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim anno, mikor én is aggódtam emiatt, hogy a babák jó nagy részének rá van tekeredve a nyakára a köldökzsinór, látják is az uh-n, de nem mondják el, mert nem akarják stresszelni a mamákat. Teljesen igaza van az előttem szólónak. Emiatt ne aggódj! Egyébként az én babámnak is rá volt tekeredve, de sima szülés volt és az ég világon semmi gondot nem okozott! Boldog babavárást!
2011. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt latjak, hogy a nyakan van a koldokzsinor, de hogy hanyszor van ratekeredve vagy ra van-e,azt nem. Nem csinalnak ezzel semmit. Engem is aggasztott, de megnyugtattak, hogy gyakori es semmi gond nem volt. Annyi, hogy az apgar ertek emiatt 9 lett.
2011. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!