Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek kismama köldökpiercinget?

Vegyek kismama köldökpiercinget?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, és arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyire vált be ez a megoldás ahelyett, hogy kiszedte volna az ékszert?
2011. máj. 2. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igazából a kérdésedre nem tudok érdemben válaszolni, de leírom nálam, hogy történt. Én a pozi teszt után kivettem, de egyáltalán nem forrt össze sajnos. Ahogy nőtt a pocakom, úgy csíkosodott, húzódott szét a bőr. Most szülés után egy évvel undorító. Akkora lett a luk mérete, hogy a záróbogyó is átcsusszan rajta. Ezt onnan tudom, hogy mivel marhára lóg ott a bőr, kb. 4 hónapos lehetett a Kicsikém amikor visszatettem, remélve egy kis optikai tunningot tőle. Na azóta ismét ki van véve, és egy picit se forrt még mindig össze.......ezt lehet látni. Hát ez van.
2011. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég gyakori probléma az, hogy annyira kinyúlik a lyuk, hogy átesik rajta a piercing.

Pont emiatt tanácsos már a babatervezés előtt valamivel kivenni az ékszert.

Nekem is van piercingem. Én úgy tervezem, hogy minimum 1 évvel a remélt teherbeesés előtt kiveszem és reménykedem, hogy nem lesz gond, mivel gyakori probléma az is, hogy egyszerűen szétreped a bőr és egy nagy csúnya seb lesz ott.

2011. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amikor a kisfiammal voltam terhes, akkor is kivettem és most is, amikor megtudtam,hogy újra babát várok.Nekem hiába nem volt bent az első terhességemnél, eléggé megnyúlott a lyuk,1 cm hosszan, mert nagyon nagy pocim volt.Nem nagyon lehet vele mit csinálni...én legalábbis nem tudtam...

Boldog babavárást!

2011. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ki az első terhességemnél csak már a vége felé,akkor pedig naponta párszor visszatettem nehogy beforrjon a lyuk.Nekem egyáltalán nem lett csúnya utána pedig alapvetően lapos hasam van,a fiammal pedig 17 kg híztam és nagyon nagy hasam volt.Miután megszületett u.úgy visszatettem és azóta is hhordom.Most várom a 2. babát szerintem vele is u.ezt fogom csinálni.
2011. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

hát aztán nagyon nagyon fontos !!

azzal törődj hogy sok vitamint szedj stb..

micsoda kérdések,,,,

2011. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is eléggé kinyúlt, de nem esik át rajta. Ha valaki nem közvetlen közelről nézi, akkor nem olyan vészes, de a tudat nekem annál inkább.

Ja, akkor vettem ki, amikor már nőtt a pocakom. Én nem akartam, hogy beforrjon, de lehet, hogy jobb lett volna.

2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes terhes voltam, amikor kivettem. És bizony beforrt a lyuk. Azóta se rakattam vissza.
2011. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

19:29-es válaszolónak írom.

Milyen igazad van, nekem nincs is ilyen problematikám, nem lyukasztottam eleve ki a köldököm. :)


Egyébként meg tényleg inkább a babával törődj kedves kérdező, a bőröddel már úgyse tudsz mit csinálni!

2011. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hú köszi, esze,be se jutott, hogy vitaminokat kellene szednem, minek? A köldököm csak a lényeg!!! Pfff....

Nem tudom egyesek milyen alapon irkálnak ilyet másoknak, de a válaszaitok hasznosságából látszik az értelmi szintetek.

2011. máj. 2. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Én vettem kismamapiercinget,nagyon jó votl,jó hosszú szára van,szilikonból,méretre tudod vágni! 6hónapos voltam mikor kivettem,mert akkora volt a hasam,hogy többször elakadt a piercing,szülés után jó pár hónappal visszatettem,de nem nyúlt ki a lyuk,semmi gond nem volt,ugyanolyan volt,mint terhesség előtt! Most újra babát várok,már az elején kivettem és kb egy hét múlva már elkezdett benőni a lyuk,már nem tudtam visszatenni a piercinget!
2011. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!